Thodex’ten Büyük Kampanya: Porsche Panamera Çekilişi

Daha öncesinde Koineks olarak hizmet veren ancak isim değişikliğine giderek artık Türkiye kripto pazarında Thodex ismiyle var olacak olan kripto para borsası, 4. yılına özel büyük bir kampanya düzenlemektedir. Bu dev kampanya içerisindeki en büyük ödül ise, Porsche Panamera 4.

Thodex kripto para borsası, ABD lisans şirketleri tarafından verilmiş olan ve dünya çapında geçerliliğe sahip FinCen MSB lisansına sahiptir. Thodex’in aldığı bu lisans, Türkiye kripto para sektörü içerisinde var olan firmalar arasında ilk ve tek olma özelliğine sahiptir.

Thodex, müşteri ilişkileri açısından oldukça yüksek denilebilecek bir seviyede bulunmaktadır. Müşteri destek platformu üzerinden iletişim sağlayan üyelerine, 2 dakikanın altında olacak şekilde çok kısa bir sürede geri dönüş sağlayıp, müşteri memnuniyetinin ne kadar çok önemli olduğunu bu şekilde göstermektedir.

Thodex Borsası İçerisinde Yer Alan Kripto Para Birimleri

Thodex bir kripto para borsa platformu olduğundan dolayı, borsa üzerinde sadece kripto para birimleriyle alakalı olarak alım-satım, varlık hizmetleri sunulmaktadır. Thodex kripto para platformu hizmet alınabilen kripto para birimlerinin listesi şu şekildedir:

Thodex Porsche Panamera Çekilişinin Detayları

Thodex kripto para borsa markası, hem kripto para sektörü içerisinde 4. yılına girmesi, hem de ABD lisans firmaları üzerinden almış olduğu FinCen MSB lisansı sayesinde üyelerine global bir platform sunduğunu, dev bir çekiliş kampanyasıyla duyurmak istemektedir.

Bu duyuru isteğinden dolayı, Thodex USA şirketinin öncülüğünde düzenlenecek olan bir çekiliş kampanyası hayata geçirilecektir. Thodex tarafından düzenlenecek, Thodex Porsche Panamera çekilişi sayesinde, borsada üyeliği olan ve kripto para alım-satım ve varlık elde etme işlemlerini Thodex kripto para borsası platformu üzerinden gerçekleştiren Thodex üyelerine, yapılacak dev çekiliş üzerinden verilecek hediyeler ise şunlardır:

500 kişiye verilecek Thodex hediye seti içerisinde yer alan hediyeler ise;

Thodex Porsche Panamera Kampanyasına Katılım İçin Gerekli Şartlar

Thodex USA platformu öncülüğünde düzenlenen ve pek çok önemli hediyenin verileceği dev Porsche Panamera çekilişine katılım şartları şu şekildedir:

- OKU HABER, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5610897/thodexten-buyuk-kampanya-porsche-panamera-cekilisi