Muhittin Böcek Son Durumu Hakkında Açıklama Geldi! Durum Kritik!

Koronavirüsle mücadele döneminde koronavirüs tedavisi görmek zorunda kalan siyasetçiler arasında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de bulunuyor. Hastane yetkilileri tarafından yapılan Muhittin Böcek son durumu açıklaması korkuttu. 

Koronavirüs Tedavisi Gören Muhittin Böcek Durumu Kritik

Son günlerde adından sıklıkla söz edilen koronavirüs ile mücadele eden siyasetçilerden biri olan Muhittin Böcek hakkında son durum değerlendirmesi yapıldı. Covid-19 tedavisi gören Muhittin Böcek 'in enfeksiyon bulgularının devam ettiği belirtildi. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 2 aya yakın bir süredir hastanede koronavirüs tedavisi görüyordu. Tedavi sürecinde entübe işleminin ardından trakeostomi uygulaması yapılan Muhittin Böcek için " durumu kritik " açıklaması yapıldı. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Açıkladı!

Muhittin Böcek hakkında açıklamada bulunan Antalya Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele eden siyasetçi hakkında detayları paylaştı. 

“Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek'in yoğun bakımdaki takip ve tedavisi devam etmektedir. Son dönemde olumlu gelişmeler olmakla birlikte enfeksiyon bulguları devam etmekte, durumu ciddiyetini ve kritikliğini korumaktadır" 

- OKU HABER, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5651982/muhittin-bocek-son-durumu-hakkinda-aciklama-geldi-durum-kritik