Günlük Burç Yorumları Aşk İş Para Durumu 1 Aralık Salı: Yeni Ayın İlk Gününde Neler Yaşayacaksınız?

Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumlamaları Aralık ayının ilk gününde yine yolunuza ışık tutmak için sizlerle… Bu yeni ay size neler getirecek merak ediyor musunuz? Haydi, burç yorumları ile bu sorunun cevabını öğrenmeye…

Günlük Burç Yorumları

Kasım ayını yolcu ettiğimize göre Aralık ayından herkese kucak dolusu merhabalar dileyebiliriz! Yeni bir ayın heyecanı ile günlük burç yorumları öğrenmek ister misiniz? Kasım ayının herkes için güzellikler getirmesini temenni ederek, günlük burç yorumları aşk iş para ve sağlık hakkında burcunuz neler söylüyor hep beraber bakalım.

Koç Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Burç yorumları 2020 haritası gösteriyor ki koçlar güzel bir Salı geçirecekler. Yeni ayın bu ilk günü koçlara oldukça iyi gelecek. Özellikle öğle saatlerinden sonra alacağınız haberlere çok mutlu olacaksınız. Böylece haftanız da güzel geçecek.

Boğa Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Sevgili boğalar, günlük burç yorumları gösteriyor ki Salı günü yine evde olacaksınız. Zannedersek ki haftanın yorgunluğunu dinlenerek çıkarıyorsunuz ki zaten buna da ihtiyacınız var. Bu zamanlarda evde kalmanın dışarı çıkmaktan çok daha mantıklı olduğunu düşünürsek aslında en iyisini yapacaksınız. Böylelikle bol bol enerji toplamış olursunuz.

İkizler Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Sevgili ikizler burçları, burç yorumları günlük haritası gösteriyor ki bugün oldukça hoş bir gün geçireceksiniz. Her ne kadar yağmurlu havalar da migreniniz azıyor olsa da bugün oldukça neşeli olacağınızdan baş ağrınız da olmayacak. Yine de dışarı çıkarsanız başınızı korumayı unutmayın. Havalar oldukça soğudu.

Yengeç Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Sevgili yengeçler, burç yorumları 2020 haritasında pazartesi gününüzü oldukça güzel geçireceğinizi söylemiştik. İşte, Salı gününüz de aynı neşeyle devam edecek. Aralık ayının ilk günün de gayet pozitif bir gün geçireceksiniz ve bu size oldukça iyi gelecek.

Aslan Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Günlük burç yorumları gösteriyor ki aslanlar günün ikinci yarısından sonra alacakları bir haber ile hayal kırıklığına uğrayacaklar. Günün ilk yarısı gayet sıradan bir Salı olarak geçecekken öğleden sonra alacağınız olumsuz bir haber tüm gününüzü etkileyebilir.    

Başak Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Sevgili başaklar, günlük burç yorumları Pazartesi günü gibi keyifli bir Salı günü geçireceğinizi gösteriyor. Sevgili başaklar, bugün içinizden zaten düzenli olan dolapları düzenlemek gelecekse de bunu lütfen yapmayın. Durduk yere kendinizi yormanın ve takıntılarınızı ortaya çıkarmanızın manası yok.  

Terazi Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Günlük burç yorumları gösteriyor ki teraziler Salı gününü de evde pinekleyerek geçirmek isteyecekler. E, tabii dünün yorgunluğunu ancak bu şekilde atabilirsiniz. Neticesinde geçtiğimiz hafta boyu fazlasıyla çalışarak kendinizi çok yordunuz.

Akrep Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Sevgili akrepler, günlük burç yorumlamaları salı günü de gergin saatler geçireceğinizi gösteriyor. Son 2 gündür kendinizle savaş halindesiniz ve bu haliniz siz farkında olmadan sevdiklerinize de oldukça zarar veriyor. Bir an evvel bu gergin halden kurtulmanız sizin faydanıza olacak.

Yay Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Günlük burç yorumlamaları yayların salı günü muhtemel bir baş ya da diş ağrısı yaşayacaklarını gösteriyor. Sevgili yaylar, hemen ağrı kesici ilaçlara sarılmak yerine karanfil, karanfil yağı, nane yağı gibi doğal ürünlerle ağrınızı yatıştırmayı denemeniz sizin içim çok daha iyi olacak. Bugünü dinlenerek geçireceksiniz.

Oğlak Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Sevgili oğlaklar, günlük burç yorumları gösteriyor ki bugün çok sessiz sakin ve sıradan bir gün geçireceksiniz. Her ne kadar kış insanı olsanız da yağmurlu ve soğuk havalarda evde kalmayı tercih ettiğini için muhtemelen çoğunuz günü evde geçirecek. Bugün iyi ya da kötü haberler yok. Ayak uzatıp çay, kahve içmek var. Tadını çıkartın!

Kova Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Günlük burç yorumları kovalar için gergin bir güne işaret ediyor. Sevgili kovalar, pazartesi gününü tabiri caizse o kadar minnoş geçirdiniz ki sırf bu yüzden Salı günü duyacağınız birkaç şey moralinizi normalde olması gerekenden çok daha fazla bozacak.

Balık Burcu 1 Aralık 2020 Salı

Günlük burç yorumları gösteriyor ki balıklar bugün evlerinde pinekleyecekler. Bu gayet de normal çünkü cumartesi günü oldukça yoruldunuz. Kasım ayının ilk günü her ne kadar evde geçecek olsa da moral olarak gayet iyi olacaksınız.              

- OKU HABER, Günlük Burç Yorumları tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/5657735/gunluk-burc-yorumlari/gunluk-burc-yorumlari-ask-is-para-durumu-1-aralik-sali-yeni-ayin-ilk-gununde-neler-yasayacaksiniz