Kalk Gidelim Hangi Gün Yayınlanıyor? Kalk Gidelim Son Bölüm Youtube İzle!

Kalk Gidelim dizisi, ailecek izlenen diziler arasında en çok izlenenler arasında yer alıyor. Sıcak bir aile atmosferine biraz kahkaha eklemek isteyenler için biçilmiş kaftan olan dizi büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Çalışmak için vakti zamanında ailesini sevdiklerini bırakıp giden Mustafa Ali’ nin iflas etmesi ve sonrasında köye dönmesi konu alınmış. Mustafa Ali köye dönüyor ancak ne ailesi ne de kendisi buna pek alışacak gibi görünmüyor. İşte bu sevimli ailenin köyde başına gelenleri konu alan Kalk Gidelim 15 Ekim’ den itibaren yeni gününde yayınlanmaya başladı.

Her bir bölümü baştan sona ayrı bir hikaye ayrı bir kahkaha tufanı olan dizide başrolleri Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Erkan Sever ve Mehtap Bayri paylaşıyor. Dizi kadrosu zaten tüm Türkiye’ nin komedi film oyuncu dendiğinde aklında beliren isimlerden oluşuyor.

Kalk Gidelim Günü mü Değişti? Kalk Gidelim Yeni Günü Hangi Gün?

15 Ekim 2020 ‘ ye kadar Cumartesi akşamları TRT ekranlarında seyirci karşısına çıkan Kalk Gidelim dizi günü değişti. 15 Ekim 2020 den bu yana her haftanın Perşembe gecesi saat 20:00’ de ekrana gelen Kalk Gidelim yeni gününde sevenleri ile buluşuyor.

Kalk Gidelim Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?

Kalk Gidelim son bölüm tekrarı, Kalk Gidelim son bölüm izlemek için Kalk Gidelim izle youtube aramalarına bakmanız yeterli olacaktır. Ücretsiz şekilde bütün bölümlerini de izlemeniz mümkündür.

Kalk Gidelim 126 Bölüm ‘ de Neler Oldu? Kalk Gidelim Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kalk Gidelim 126. Bölüm yine karışık ama bir o kadar komik olayların sahibi oldu. Kalk Gidelim son bölüm de bu hafta neler yaşandı?  Bu haftaya Samim damgasını vurdu. Kelle İsmail’ in getirdiği hediye bardak ve kızına İsmail’i isteyecek olması işleri karıştır. Sevda zayıflamak için hap içer ama bu haplarda unutkanlığa sebep olur. Ancak bu durumdan da kimsenin haberi yoktur. Köyün meydanı bayram yerine döner bir güzel süslenir. Çünkü köye yakışır bir Cumhuriyet Bayramı kutlaması yapılacaktır!

Kalk Gidelim Yeni Bölüm Ne Zaman? Kalk Gidelim 127. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim yeni bölüm 05 Kasım 2020 Perşembe Gecesi saat 20:00’ de TRT ekranlarında. Son bölümü izlemeden önce özellikle yeni bölümde neler olacağı merak konusu. İşte Kalk Gidelim Yeni bölüm fragmanı!

 

 

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5674319/kalk-gidelim-hangi-gun-yayinlaniyor-kalk-gidelim-son-bolum-youtube-izle