Zümrüdüanka Fragmanı Yayınlandı! Zümrüdüanka 18. Bölüm 1. Fragmanı | Zümrüdüanka Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Zümrüdüanka fragmanı yeni haftaya bomba gibi düştü! Zümrüdüanka Serhat ile Zümrüt evlenebilecekler mi? Zümrüdüanka final mi yapıyor? Zümrüdüanka final ne zaman? Zümrüdüanka oyuncuları bu hafta nasıl bir sürpriz hazırlıyor?  Zümrüdüanka yeni bölüm ne zaman derken yeni fragmanı yayınlandı!

Zümrüdüanka büyük bir seven kitlesi ile bütün gözleri üzerine toplamaya devam ediyor. Olaylar hız kesmeden ilerliyor. Demirkan Konağı’nda yine Azimet Hanım haftaya damga vuruyor! İşte Zümrüdüanka yeni bölüm hakkında tüm detaylar!

Zümrüdüanka Yeni Bölüm Ne Zaman? Zümrüdüanka Fragmanı Yayınlandı mı?

Zümrüdüanka yeni bölüm 04 Kasım Çarşamba gecesi yayınlandı. Zümrüdüanka fragmanı ile bu haftada sevenlerinde inanılmaz merak uyandırdı. Peki bu hafta Zümrüdüanka yeni bölüm için neler yer alıyor fragmanda hep birlikte bakalım!

Zümrüdüanka yeni bölüm 7 Kasım Cumartesi akşamı Fox Tv ekranlarında seyircisi ile buluşacak. Bu hafta Zümrüdüanka’ da heyecan yine dorukta! Zümrüdüanka Zümrüt ile Serhat evlenecek ancak bütün herkes engel olmak için toplanmış adeta!

Serhat ile Zümrüt’ ün evlenmeye karar verdiğini duyan Zümrüdüanka Deniz çılgına dönüyor. Üstelik oldukça kısa sürede nikahın kıyılacağını duyunca büyük panik yaşıyor.

Zümrüdüanka Azimet Hanım ise bütün otoritesini kullanarak bu evliliğin olması halinde Serhat’ı Demirkan mirasından da elindeki servetten de alıkoyacağını söylüyor. Bakalım Serhat Zümrüdüanka 18. Bölüm de nasıl bir karar veriyor?

Zümrüdüanka Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Zümrüdüanka 18. Bölüm 1. Fragmanı- Zümrüdüanka 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Zümrüdüanka fragmanı ile yeni bölümde yaşananları izlemek için Zümrüdüanka yeni bölüm fragmanı izle youtube şeklinde arama yaparak ücretsiz şekilde izleyebilirsiniz. Zümrüdüanka 18. Bölüm 2. fargmanı yayınlandığı andan itibaren çok daha büyük bir merak uyandırdı. Zümrüdüanka Meliha 'nın başına neler geliyor? Serhat ile Zümrüt gerçekten evlenebilecekler mi?

Zümrüdüanka Final Bölümü | Zümrüdüanka 17. Bölüm de Neler Yaşandı?

Zümrüdüanka final bölümü geçtiğimiz hafta cumartesi gecesi yayınlandı. Yine birçok karmaşıklığa sahne olan Zümrüdüanka 17. Bölüm ‘de Zümrüdüanka Serhat Zümrüt’ e evlenme teklif etti ancak Zümrüt kabul etmedi. Başta buna oldukça sevinen Zümrüt, Zümrüdüanka Abbas ‘ın tehditlerini hatırladı ve bu teklifi reddetti. Ancak dizinin sonlarına doğru pişman olarak Serhat ‘ a giderek teklifini kabul etti ve merak dolu bir bekleyişle haftayı kapattı.

 

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5678383/zumruduanka-fragmani-yayinlandi-zumruduanka-18-bolum-1-fragmani-zumruduanka-yeni-bolum-fragmani-izle