Kalk Gidelim Dizisi 128 Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kalk Gidelim 128. Bölüm 1. Fragman İzle!

Kalk Gidelim 128. Bölüm 1. Fragmanı sevenlerine yine merak dolu bir hikayenin sinyalini verdi! Olayların ardı arkası kesilmeye köyde bu hafta neler oluyor?

Kalk Gidelim 128 Bölüm 1. Fragmanı ile İsmail’in bu hafta hayvan çiftliğinde ortaya çıkardığı sorunlar konuşuluyor. Tabi İsmail’in bu çıkışı ve Seyfettin’e engel oluşu çok konuşulacak!

Kalk Gidelim Yeni Bölüm Ne Zaman? Kalk Gidelim Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor? Kalk Gidelim Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kalk Gidelim 128. Bölüm 12 Kasım Perşembe akşamı TRT kanalında seyircisi ile buluşacak. Tabi bu tarihte sevdiği diziyi TV başında izleyemeyecek olanlar için elbette ücretsiz şekilde tekrarını izlemek de mümkün. Dilerseniz Kalk Gidelim son bölüm- Youtube seçeneği ile siz de dilediğiniz zaman bu güzel diziyi izleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Kalk Gidelim Son Bölüm ‘de Neler Yaşandı? Kalk Gidelim Son Bölüm Tek Parça Full İzle | Kalk Gidelim 127 Bölüm İzle Youtube

Kalk Gidelim’in son bölümü zaten başlı başına olaydı. Sevda’nın bunama muhabbeti sonrasında artık altın arama işi ihalesi Seyfettin’e kaldı.

Tabi Seyfettin’ de altın arama işine bakarken İsmail’ e konuyu anlatır ancak İsmail de gider Mehmetçiği koruma vakfına bağışta bulunacaklarını söyler. Ancak ortaya çıkan karışıklıkta Seyfettin bir türlü altınları bulamaz. Vakit saat gelir altınlar teslim edilemez bu defa İsmail de kendisi ödeme yapmaya karar verir.

Bu arada Sevda hastaneye gider aslında önceden Perihan’a da bu teşhis konmuştur da sebebi bulunamamıştır. Tabi Sevda Perihan ikilisinin bi dolap çevirdiğinden şüphelenen Seyfettin bunları evde yakalar ve hiç ummadık bir tablo ortaya çıkar.

Erkekler Yasemin’in evinde eğlencededir. İsmail Mehmetçik Vakfına ödemeyi kendisi yapar ve bunu gören Samim babasını arayıp konu hakkında haber eder. Tabi Seyfettin de boş durmaz İsmail’e olan borcunu ödemenin yolunu arar.

Sonra aklına öyle bir çıkış yolu gelir ki, gider İsmail’ e bu borcu ödeyeceğini söyler söyler de bu çıkış yolu bütün işleri sarpa saracak cinsten olur. Kalk Gidelim 128. Bölüm için bundan sonra olaylar daha sarmaşık hale gelecektir. Bekleyelim ve görelim?

 

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5683632/kalk-gidelim-dizisi-128-bolum-fragmani-yayinlandi-kalk-gidelim-128-bolum-1-fragman-izle