İsmail Küçükkaya Koronavirüs Tedavisi Hakkında Açıklamalarda Bulundu

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya, koronavirüs tedavisinin durumu hakkında bilgilendirici paylaşımlarda bulundu. 10 gündür izoalsyonda olan FOX TV sunucusu sağlık durumunun iyiye gittiğini ve kısa zaman içinde tekrar ekranlara döneceğinin mesajını verdi.

Sağlık durumu hakkındaki bilgiyi, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı videolu bir paylaşımla takipçileriyle paylaştı. Küçükkaya videolu açıklamasında;

" Bugün itibariyle 10 günlük zorunlu izolasyonum ve evde tedavim bitiyor. Genel sağlık durumum iyi. Hafif öksürük ve hafif halsizlik dışında bir semptom yok. Doktorların tavsiyesi ile önümüzdeki hafta da istirahat edip, gücümü tamamen toplayıp 16 Kasım Pazartesi aranızda olacağım. İlginize çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

İsmail Küçükkaya Twitter Hesabından da Paylaşımda Bulundu

Sağlık durumu hakkında twitterdan paylaşım yapan FOX TV sunucusu;

" Günaydın. Durumum iyidir. Bugün evde tedavim ve zorunlu izolasyonum bitiyor. Bir hafta daha istirahat edip; 16 Kasım'da iş başı yapıyorum. Teşekkür ederim" dedi. 

İsmail Küçükkaya Ne Zaman Koronaya Yakalanmıştı? 

FOX TV'de Çalar Saat programının sunuculuğu yapan İsmail Küçükkaya, Kasım ayının başında corona şüphesiyle tedaviye alınmıştı. Yapılan korona testi sonucu pozitif çıkan Küçükkaya, evde zorunlu izolasyona alındı ve kendisiyle beraber programın çalışanları da karantinaya girdi.

Küçükkaya'nın izolasyon sürecinde Çalar Saat programının sunuculuğunu İlker Karagöz üstlendi. Küçükkaya'nın tedavisinin iyi gittiği ve sağlık durumunun iyi olduğu söylendi. Bugün ise Küçükkaya, kendi sosyal medya hesabı üzerinden zorunlu izolasyonun tamamlandığını ifade etti. Haftaya tekrardan ekranlarda olacağının sinyalini verdi.  

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5686558/ismail-kucukkaya-koronavirus-tedavisi-hakkinda-aciklamalarda-bulundu