Benim Adım Melek 39 Bölüm Özeti! Halil ve Melek Evleniyor mu?

38 bölüm Benim Adım Melek son bölüm yaşananlar seyirciyi zaman zaman ağlattı, zaman zaman güldürdü; zaman zamansa kızdırdı.

39 Bölüm yeni bölüm fragmanı ile Defne ve Ömer'in nişan törenini izleyecek olduğumuzu anlarken, Benim Adım Melek Seyit Ali 'nin su çiçeği olacağını da göreceğiz. İşte, gelecek bölüm Melek ve ailesini bekleyenler...

Benim Adım Melek 39 Bölüm Seyit Ali Su Çiçeği Oluyor!

Küçük Seyit Ali uyandığında yüzünde kızarıklıklarla avluya doğru koşmaktadır. Annesini arayan Seyit Ali ile Melek'in bir araya gelmemesi gerekiyor. Fakat nasıl? Yeni bölümde Nefise Hala, Seyit Ali Usta ve Defne'yi zor anlar bekliyor. Melek ailesinin hastalığını bildiğini anlayacak mı? Tüm soruların cevabı için 39 Bölüm Benim Adım Melek yeni bölüm için TRT 1 ekranlarında buluşalım. 

Benim Adım Melek Halil : Biz Yarım Kalmayacağız 

Dizinin yakışıklı oyuncusu Kutsi'nin can verdiği Halil ile Melek kavuşuyor mu? Benim Adım Melek Defne ile Ömer'in aşkı cephesinde neler olacak? Melek'in kızı ile Halil'in yeğeni evlenebilecek mi? Söz gecesinin ani gelişmesi ne olacak? Halil Melek'e ne teklif edecek? 

38 Bölüm Benim Adım Melek son bölüm Halil Melek'e açılmayı planlarken, bu bölüm neler yaşanacak? Benim Adım Melek yeni bölüm fragman videosunu izlediğimizde Halil Melek'e evlilik teklifi ediyor gibi görünüyor. Peki, Melek ne cevap verecek? Halil Melek aşkı gerçek mi olacak? Tüm detaylar için Çarşamba akşam saat 20:00 'da TRT 1 ekranlarında buluşalım. 

Benim Adım Melek Defne Ömer 'in Sözü Kesiliyor

Benim Adım Melek son bölüm Ömer ve ailesinin Defne'yi ailesinden isteme anı ile sonlanmıştı. Ailesinin onayı olmadan Ömer ile evlenemeyeceğini söyleyen Defne, Ömer'den ailesini ikna etmesini istemişti. Benim Adım Melek yeni bölüm Defne ve Ömer aşkının söz yüzükleri takılırken, söz töreninin olmayacağı söylenerek konaktan gönderilen Alpay çok sinirlenecektir.

Hanın ortasında Seyit Ali Usta'ya dikleşen Alpay'ın hakkından ise Cuma Ali usta gelecektir. Gelecek bölüm büyük heyecanları da içerisinde barındıracağa benziyor. Alpay ve Kenan kötü planlarını yapmaya devam ederken, Halil Melek cephesinde güzel anılar birikecek gibi görünüyor. Melek ve Küçük Seyit Ali'yi bir araya getirmek istemeyen ailesi Melek'in hastalığını bildiğini fark ettirecek mi? Gönül Dağı, Büyük Selçuklu ve Kalk Gidelim dizilerinin yayınlandığı kanala, TRT 1 ekranlarına bekleniyorsunuz. Ne için mi? Sürpriz sahnelerle Yeni Bölüm Benim Adım Melek izlemek için...

Benim Adım Melek Son Bölüm İzle TRT 1 

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5689523/benim-adim-melek-39-bolum-ozeti-halil-ve-melek-evleniyor-mu