85 Bölüm Yasak Elma Fragmanı Yayınlandı mı? Yasak Elma Son Bölüm Özeti

83 Bölüm Yasak Elma final sahnesi ile büyük bir şok yaşatırken, 84 Bölüm Yasak Elma son bölüm neler yaşanacak? Yasak Elma Ender ile Halit nasıl evlendi? Yıldız ve Şahika'nın bu durum karşısındaki cevabı ne olacak? Düğününde rezil olan Yasak Elma Yıldız neler yapacak? İşte, detayları ile Yasak Elma Son Bölüm Özeti !

Yasak Elma Son Bölüm Full İzle Fox TV | Yasak Elma Son Bölüm Özeti

Büyük bir heyecanla başlayan Yasak Elma yeni sezon bölümleri ile izleyicisini bir şoktan diğer bir şoka götürüyor. Öyle ki Yasak Elma Yıldız ile Halit evlenecek derken, Şahika ile plan yaptığını öğreniyor ve hatta son bölümde Yasak Elma Ender ile Halit evlenmiş, haberimiz yeni oluyor. Siz de bu entrikalarla dolu dizi en baştan izlemek ve hayattan bir nebze olsun kopmak isterseniz, Yasak Elma Son Bölüm İzle Fox TV linkine tıklayarak tüm bölümlerin yer aldığı ana menüye ulaşabilirsiniz. 

1 - 84 Bölüm Yasak Elma Son Bölüm Bombası: Ender ile Halit Evleniyor!

Türkiye televizyonlarının en ateşli entrikalarının yaşandığı dizi Yasak Elma fragman videosunda gördüğümüz, Yıldız ile Halit'in evlenmediği ve Halit'in Şahika ile evlendiği şeklindeydi. Ama son bölüm bombası çok farklı bir cephede patladı! Yasak Elma son bölüm Ender ile Halit evlendi. 

2 - Bir Düğün 3 Gelin 1 Damat

84 Bölüm Yasak Elma son bölüm yaşanan en ilginç sahne sizce hangisidir, diye soracak olsak; herkesin aynı cevabı vereceğinden eminiz. Halit Ender'i nikah masasının önünde karşılarken arkada kendisini düğünün gelini zanneden iki gelin daha bulunmaktadır. Çok can alıcı bir sahne ve kurgu ile Yasak Elma son bölüm büyük reyting rekorlarına oynadı. 

3 - Yasak Elma 84. Bölüm Yıldız Yalıdan Kovuluyor

85 Bölüm Yasak Elma Fragmanı Yayınlandı mı? Yasak Elma Son Bölüm Özeti from OKU HABER on Vimeo.

Düğününde yaşadığı şokun üzerine bir de yalıdan kovulan Yıldız, oğlu Halit Can ile mahalle hayatına geri mi dönecek? Yasak Elma Yıldız bu ihanet karşısında nasıl bir plan yapacak? Siz de Yasak Elma Yeni Bölüm canlı olarak izlemek isterseniz Pazartesi günü saat 20:00 'da FOX TV ekranlarında buluşalım. 

4 - Yıldız Mahalle Hayatına Geri Dönüyor

Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan Yıldız, yalıdan kovularak mahalle hayatına geri dönmek zorunda kalıyor. Yaşadığı büyük şok ile hem eşinden hem de zengin hayatından olan Yıldız bundan sonra ne yapacak? Yıldız Halit Can'ı babasına vermemeyi başarabilecek mi? 

5 - Yıldız Ender'e Saldırıyor

Yıldız Halit evliliğinden sonra yeni evlilik sürecinde geleceği planlarken, Yıldız Ender'in evini basıyor. Kendisine dost gibi yaklaşan ve eşini nikah masasında çalan Ender 'den hesap sormak için gelen Yıldız Ender'e olan bütün sinirini kusuyor. Halit Can 'ı elinden alan Halit'e karşı yardım isteyen Yıldız, Ender'i paralıyor. 

6 - Yasak Elma Yeni Sezon Bomba İkilisi: Yıldız ve Şahika!

85 Bölüm Yasak Elma Fragmanı Yayınlandı mı? Yasak Elma Son Bölüm Özeti from OKU HABER on Vimeo.

Yasak Elma son bölüm sahnelerinde birbirine iki düşman olan Yıldız ve Şahika Ender ve Halit'ten intikam almak için bir araya geliyor. Yıldız Şahika 'nın teklifini kabul edecek mi? Oğlunu Halit'ten almak isteyen Yıldız ne karar verecek? 

7 - Yasak Elma Kerim Yıldız'ı Bırakacak mı?

Yasak Elma 82 Bölüm ve sonrasındaki bölümlerde Yıldız'a olan aşkına cevap bulamayan Kerim Yıldız'ın peşini bırakacak mı? Şirketten kovulduktan sonra maddi sıkıntılar çekecek olan Kerim Yıldız'a yardım mı edecek? Yoksa en baştaki planlarına devam mı edecek?

Bonus : 85 Bölüm Yasak Elma Fragmanı Yayınlandı mı?

Halit, Yıldız, Şahika ve Ender arasında yaşanan gerilim dolu anların sonunda ne olacak? Yıldız, Şahika ve Ender 85 Bölüm Yasak Elma fragmanı videosunda görüldüğü gibi Halit'i merdivenden mi itecek? Halit ölüyor mu? Yoksa bu da mı bir aldatmaca?

Yasak Elma dizisi büyük bir heyecan ile devam ederken, benden söylemesi hayran olunacak kadınlar içeren bu diziyi izlemek için geç kalmayın. Yasak Elma oyuncuları arasında önemli isimlerin yer aldığı muhteşem bir kurguya sahip, ihtiras, aşk, zenginlik ve intikam dolu bir dizi. Siz de hayatın telaşından ve günlük rutin işlerden kendinizi alıkoymak isterseniz, her hafta Pazartesi günü saat 20:00 'da FOX TV ekranlarında buluşalım. Siz de bu eğlencenin bir parçası olun. 

Yasak Elma Son Bölüm Full İzle Fox TV

Yasak Elma 84 Bölüm İzle Fox TV

Yasak Elma Yeni Bölüm Fragman

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5692327/85-bolum-yasak-elma-fragmani-yayinlandi-mi-yasak-elma-son-bolum-ozeti