Zümrüdüanka 19 Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte Zümrüdüanka Yeni Bölüm Fragmanı!

Zümrüdüanka 19 bölüm fragmanı bütün bir hafta boyunca merakla beklendi. Geçtiğimiz hafta cumartesi gecesi ekrana gelen bölümde yaşananlar olayları iyice çıkmaz yola sürüklemişti. Yeni bölüm fragmanı ile yeni bölüm hakkında en sıcak gelişmeler hakkında yeni tüyolar var.

Zümrüdüanka dizisi oyuncusu Abbas acaba diziden ayrılacak mı? işte tüm detayları ile Zümrüdüanka yeni bölüm ve beklenen detayları!

Zümrüdüanka Yeni Bölüm Fragmanı Detayları! Abbas Ölecek mi?

Zümrüdüanka son bölüm de kenara sıkışan Zümrüdüanka Abbas ‘ ı vurmaya giden Zümrüdüanka Serhat ve Azimet hanım dışında sürpriz bir isim daha mezarlıkta Abbas’ı bekliyordu. Serhat tetiğe basmadan bir silah sesi ile Abbas yere yığıldı ve Abbas’ın ölüp ölmediği ise akıllara takılan en büyük soru oldu. Çünkü Abbas giderse filmde sevenler de kavuşur komple Türkiye rahat bir nefes alır. Bakalım bu defa kötülük cezasını bulacak iyiler kazanacak mı?

Zümrüdüanka 19. Bölüm 1. Fragmanı Fragmanı İzle Youtube

 

Zümrüdüanka Hangi Gün Çıkıyor Zümrüdüanka Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Zümrüdüanka dizisi Fox Tv ‘de her cumartesi günü saat 20:00 de ekranlara geliyor. Diziyi kaçıranlar için Zümrüdüanka son bölüm foxplay seçeneği oldukça başarılı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü film görüntü kalitesi bozulmadan baştan sona ara vermeden rahatlıkla izlenebiliyor.

Zümrüdüanka Son Bölüm Full İzle Youtube! Zümrüdüanka Son Bölüm Özeti!

Zümrüdüanka son bölüm özellikle Zümrüdüanka Meliha ‘nın başına gelenler yüzünden oldukça hareketliydi. Zümrüdüanka Abbas Zümrüdüanka Zümrüt ’ü can evinden vurmaya çalışıyordu. Serhat ile yeniden evlenmesini kabullenemeyen Abbas bu defa onu sevdikleri ile cezalandırmaya kararlıydı. İşe elbette en kolay seçim olan Meliha’dan başladı. Meliha’nın üzerine bir cinayet yıkarak bir şekilde hain bir plana alet etti. Ancak Meliha olan biteni Serhat ve Zümrüt’e anlatınca işler değişti. Serhat bu işin altından Abbas çıkacağını söyledi ve bunu kanıtladı. Sonrasında ise babaannesinin Abbas ile mezarlıkta buluşacağını duyunca çılgına dönerek Abbas’ı vurmak için hızla mezarlığa gitti ve olanlar oldu.

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5701163/zumruduanka-19-bolum-fragmani-yayinlandi-iste-zumruduanka-yeni-bolum-fragmani