Zümrüdüanka 20.Bölüm 1.Fragmanı Yayınlandı! Zümrüdüanka Yeni Bölüm Fragmanı İzle ! Zümrüdüanka Yeni Günde Neler Yaşanacak?

Zümrüdüanka 20 bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmana damgasını vuran görüntüsü ise Hamit’in babası Behram Özgüç karşısında diz çöküp yalvarması! Zümrüdüanka yeni bölüm fragmanı ile Hamit’in aşkının gerçek olduğunu herkese gösteriyor ama bakalım Zümrüdüanka Suhandan bu gerçek aşka eskisi gibi cevap verecek mi?

Zümrüdüanka fragmanı baştan sona bir heyecan silsilesi bu hafta! Geçtiğimiz hafta Behram’ın gelişi ile hem duygusal hem de hareketli sahneler yaşanmasının ardından bu hafta gelecek bölümün de daha hareketli olacağının sinyalini veriyor!

Zümrüdüanka 20. Bölüm Fragmanı Zümrüdüanka Yeni Bölüm de Neler Yaşanacak?

Zümrüdüanka yeni bölüm fragmanı bu hafta olayları arka arkaya sıralamış vaziyette. Bir yanda Serhat’ın Abbas ile olan imtihanı bir yanda kızı diğer tarafta ise Hamit ve Suhandan aşkı...

Zümrüdüanka Serhat Abbas’ı konağa geri çağıran babannesinden hesap soruyor. Azimet Hanım ise o zaman gelip evine dön soy ismini taşı ailemize sahip çık diyor. Ancak Serhat Zümrüt’e konağa dönmesi gerektiğini söyleyince Zümrüt bunu kabuletmiyor.

Zümrüdüanka Deniz ise Zümrüt’ün tekrar konağa dönme ihtimalini öğrenip Serhat’ı tekrar elde edebilmenin peşinde.

Zümrüdüanka Hamit Suhandan’ın peşinden ikna etmek için konağa gidiyor ancak gözü yaşlı aşıklar ne yazık ki orta yolu bulamıyor.

Hamit kahrından konağın kapısında oturup ağlıyor. Sonrasında babasına diz çöküp yalvardığı babası Behram onu dövüyor ancak Hamit beni dövsen de içimdeki sevgiyi atamazsın deyip babasına karşı çıkıyor.

Zümrüdüanka 19. Bölüm de Neler Yaşanmıştı? Zümrüdüanka 20. Bölüm Fragmanı Sürprizi Nedir?

Zümrüdüanka 19. bölüm de Serhat ile Deniz konuşurken Zümrüdüanka Deniz bir anda Serhat’ı öptü ancak bunu Zümrüt gördü. Dizi ise burada bitti. Meraklı bir bekleyiş ile arada gerilim olacak mı derken Zümrüdüanka yeni bölüm fragmanı başka olayları da beraberinde getirdi.

Ancak fragman sonunda Zümrüt’ün elindeki hediye kutusunda “evimiz” yazan 2 anahtarlık çıkıyor. Acaba bu neyin işareti? Hep birlikte Fox TV de yayınlanacak yeni bölüm için Zümrüdüanka yeni gününü meraklı bekleyelim ve görelim!

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5726638/zumruduanka-20bolum-1fragmani-yayinlandi-zumruduanka-yeni-bolum-fragmani-izle-zumruduanka-yeni-gunde-neler-yasanacak