9 Kere Leyla Filmi Fragmanı Yayınlandı! 9 Kere Leyla Filmi Konusu ve Oyuncuları! 9 Kere Leyla Fragman Netflix İzle!

9 Kere Leyla filmi fragmanı yayınlandı! İşte filmin oyuncuları ve konusu hakkındaki tüm detaylar! Film konusu ile izleyicilerine kahkaha dolu anlar yaşatacak... Bunun için sabırsızlıkla 4 Aralık 2020 tarihi tüm film meraklıları Netflix başında bekliyor olacak!

9 Kere Leyla Konusu

Dokuz Kere Leyla filmi baştan sona komik bir yasak aşı konu ediniyor. Başrollerini Demet Akbağ (Leyla) Haluk Bilginer (Adem) ve Elçin Sangu (Nergis) paylaştığı 2019 yapımı filmde gülme sınırlarınız zorlanacak!

Adem ile Leyla yılların mutlu mesut aşıkları ve güzel de bir yuvaları var. Ancak Adem yıllar geçerken bu evlilikteki heyecanını kaybeder ve kendi dünyasında tek başına mutlu Nergis ile değişik bir elektriklenme yaşar. Sonrası da çorap söküğü gibi gelir.

Nergisle olan yasak aşkı Leyla’dan boşanıp Nergis’e gitme çabası Adem’i çeşitli yollara sürükler. Ama o ne yaparsa yapsın Leyla ondan vazgeçmez üstüne üstlük ölmek de bilmez!

9 Kere Leyla Filmi Oyuncu Kadrosu

Dokuz kere Leyla filmi konusu kadar oyuncu kadrosu ile oldukça ilgi çekici. Birçok başarılı oyuncunun bir araya geldiği film oyuncu kadrosu şu şekilde:

9 Kere Leyla Filmi Yaş Sınırı Var mı?

Film, karısını aldatan bir kocanın sevgilisi ile olan durumlarını konu aldığı için 7 yaş altı çocukların izlemesine uygun değil. 18 yaş altı grubun da izlememesi noktasında herhangi bir sorun yoktur. Zaten format olarak romantik komedi filmidir.

9 Kere Leyla Filmi Ne Zaman Vizyonda? 9 Kere Leyla Filmi Vizyon Tarihi

04 Aralık 2020 tarihinde vizyona girecek. Aslında film 2019 yapımıdır ancak 9 Kere Leyla Film gala hazırlıkları ve vizyona girişi korona dönemine denk geldi. Salgının geçmesi ve sinema salonlarının açılmasını bekleyen film için Netflix ev sahipliği yapma kararı aldı.

9 Kere Leyla Filmi Hangi Kanalda? 9 Kere Leyla Filmi Yayınlandı mı?

9 Kera Leyla Netflix üzerinden 4 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak. 9 Kere Leyla full movie ya da 9 Kere Leyla filmi indir seçeneği ile de internet üzerinden izleyebilirsiniz.

9 Kere Leyla Filmi 1. Fragmanı!

En İyi Demet Akbağ Filmleri Listesi

1- Vizontele

2- Hükümet Kadın

3- Eyvah Eyvah

4- Kış Uykusu

5- Nadide Hayat

6- Kurtuluş Son Durak

7- Vizontele Tuuba

8- Eyvah Eyvah 2

9- Tersine Dünya

10- Hükümet Kadın 2

En İyi Haluk Bilginer Filmleri Listesi

1- Cingöz Recai

2- Güneşin Oğlu

3- İstanbul Kanatlarımın Altında

4- Neredesin Firuze

5- New York'ta Beş Minare

6- Yedi Kocalı Hürmüz

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5739561/9-kere-leyla-filmi-fragmani-yayinlandi-9-kere-leyla-filmi-konusu-ve-oyunculari-9-kere-leyla-fragman-netflix-izle