87 Bölüm Yasak Elma Fragman Yayınlandı mı | 23 Kasım Yasak Elma Son Bölüm Özeti | Yasak Elma Final mi Yapıyor

Başrollerinde Nesrin Cavadzade, Şevval Sam ve Eda Ece gibi isimlerin yer aldığı 86. Bölüm Yasak Elma büyük bir heyecan ile başlarken, Yasak Elma yeni oyuncunlar arasında yerini alan usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan ve Berk Oktay isimleri Yasak Elma son bölüm gecesine damgayı vurdu. Yasak Elma fragman videolarında adeta Emel Sayın'ı andıran Gülenay Kalkan ise, beklenenin aksine Emel Sayın olmaması ile izleyicileri şaşırttı. İşte, 87. Bölüm Yasak Elma fragman yayınlandı mı sorusunun cevabı ve Yasak Elma son bölüm detayları...

23 Kasım Yasak Elma Son Bölüm Özeti

Yasak Elma 85. Bölüm Halit Argun merdivenlerden düşerek hayatını kaybederken, dizinin takipçileri bu önemli yapımda başka neler olabileceği konusunda tahmin bile edemiyordu. Ta ki Yasak Elma yeni oyuncular ile 86. Bölüm Yasak Elma Fragmanı yayınlanana kadar!

Daha önce çok sayıda dizi ve filmde karşılaştığımız usta oyuncu Erdal Özyağcılar Yasak Elma kadrosunda yerini aldı. Hem de müthiş denebilecek bir hız ile. Savaşçı dizisinden tanıdığımız Berk Oktay da Yasak Elma dizisinin yeni oyuncuları arasında yerini almayı başardı.

1 - Yasak Elma Halit Argun Cenaze Töreni Yapıldı

Yasak Elma son bölüm Halit Argun'un cenaze töreni düzenlenirken, cenazeye katılan Şahika, Yıldız ve Ender arasındaki dikkat çeken iletişim bölümün heyecanla başlamasını sağladı. Halit'in çocukları Zehra, Lila ve Erim büyük bir üzüntü ile tabutun başında ağlarken, Yasak Elma Ender ise bu poz verilecek sahneyi boş bırakmadı. Erim'in yanında eşinin cenaze törenini temsil etti. 

Halit'in eski sevgilisi Şahika ve eski eşi Yıldız ise arka safta yerini aldı. Bu gerilim ve hüzün dolu törende çok sayıda kişinin gözleri Yıldız Ender Şahika üçlüsü arasında gezindi durdu. 

2 - Yasak Elma Halit Öldü! Düşmanlar Bir Araya mı Geliyor?

Yasak Elma oyuncuları arasında her zaman dikkat çekici bir yanı olan Şahika, Ender ve Yıldız ile birlik olmak zorunda kaldı. Cenaze töreninin ardından Şahika'nın evinde buluşan 3'lü Halit ölümü hakkında konuşmama kararı aldı. 

3 - Yıldız Yasak Elma Zehra Arkadaşlığı Devam Ediyor

Babasını kaybeden Zehra'nın yanında olmak isteyen Yıldız, Halit'in anma töreninde Zehra ile kucaklaşarak onun her zaman yanında olacağını söylerken, bir yandan da asla erkeklere güvenmemesi konusunda uyarıyor. 

4 - Halit'ten Yasak Elma Yıldız 'a Miras Şoku!

Eski eşi Halit'in ölümünden sonra oğlu Halit Can ile kendisine yüklü bir miktar miras kalacağını düşünen Yıldız ne yazık ki yanılmıştır. Halit Can'a Argun Vakfı tarafından her ay belirli bir ücret verilecek ve Yıldız hakkında herhangi bir miras söz konusu olmayacaktır. Bunu öğrenen Yıldız'ın hayatı başına yıkılsa da pes etmeyecek hayata sıkı sıkı tutunacaktır. 

5 - Yasak Elma 86 Bölüm Ender'e Yeni Ortak Şoku!

Yasak Elma oyuncuları arasında en dikkat çekici karakterlerden biri olan Ender Yasak Elma Son Bölüm ölen Halit'in karısı olarak mirasın kendisine kalacağını düşünmektedir. Fakat iş yerinin iflasın eşiğinde olması ve yeni bir ortağın gelmesi işleri iyice karıştıracaktır. Bir de Şahika ve Mert bir araya geldiyse, bu işin içinden çıkmak Ender için çok daha zor hale gelecektir. 

6 - Yakışıklı Prens Çağatay Yıldız Aşkı mı Doğuyor?

Halit'in ölümünün ardından beş parasız kalan Yıldız, Yasak Elma yeni sezon yeni bir aşk mı buluyor? Hasan Ali Kuyucu yani Argun Holding yeni ortağının oğlu olduğunu bilse, Yıldız'ın Çağatay'a yaklaşmayacağını siz de tahmin etmişsinizdir. İşte, Yıldız'ın kendisini Çağatay'a beğendirme çabaları. Siz de Youtube Yasak Elma Son Bölüm İzle linkini tıklayarak, dizinin son bölümünün en özel sahnelerine ulaşabilirsiniz. 

7 - Argun Holding Ortakları Kaynaşma Yemeğinde

Dizinin yeni yüzü Hasan Ali Kuyucu, yani Argun Holding yeni ortağı, kaynaşma yemeği düzenlemektedir. Türk halk müziği temalı bir ortamda, yine yöresel bir sofra ile misafirlerini ağırlayan bu yeni ortak, Ender ve Şahika'ya zor anlar yaşatacak gibi görünüyor. 

8 - Bu Kadın Senin Babanın Metresi

Çağatay'a yaklaşmaya çalışan Yıldız, kendisini ofisine davet eden Argun Holding yeni ortağı ile tanışmaya gitmiştir. Yıldız'ı yanlış anlayan Çağatay'ın annesi ise ortalığı karıştıracaktır. 

Yasak Elma Final mi Yapıyor ?

Yasak Elma yeni sezon ile bomba gibi geldi derken, Halit öldü! Yasak Elma final mi yapacak sorusu gündeme geldi. Fakat hayır! Yasak Elma yeni bölüm bomba gibi başlangıçlarla seyircisi ile buluştu. Dizinin yaşlı kurdu Halit hayatını kaybederken, onun yerine geçmek isteyen Mert yani Yasak Elma Zehra 'nın eşi hain planlarla şirketi yönetmeye başladı. 

Batmak üzere olan şirkete ortak olması için anlaşılan isim ise sizin de tahmin ettiğiniz gibi Erdal Özyağcılar yani Yasak Elma Hasan Ali Kuyucu ! Ekranların sevilen dizisi Savaşçı kahramanlarından Berk Oktay ise Yasak Elma Çağatay rolünde karşımıza çıkıyor. Yani, yeni sezonda cadı kazanı kaynamaya devam ediyor. 

Yasak Elma Yeni Oyuncular Kimdir? 

Yeni sezon ile yeniden hayata dönen Yasak Elma hikayesi Halit'in ölümü ile yeni bir boyut kazanıyor. Diziye dahil olan 3 önemli isim ise Yasak Elma yeni oyuncular listesinin en dikkat çekenleri oluyorlar. İşte, Yasak Elma yeni oyuncular kimdir sorusunun cevabı!

1 - Yasak Elma Hasan Ali Kuyucu - Erdal Özyağcılar

Diziye eğlence kazandıracağı en başından belli olan Erdal Özyağcılar Yasak Elma Hasan Ali Kuyucu karakteri ile karşımıza çıkıyor. Yasak Elma son bölüm yaşanan kaza sonucunda hayatını kaybeden Halit Argun şirketin batmakta olduğundan habersiz bir şekilde hayat gözlerini yummuştur.

Memleketinden İstanbul'a iş kurmak için gelen Hasan Ali Kuyucu ise dizinin yakışıklı prensi Çağatay'ın babası olarak da karşımıza çıkacak. Eğlenceli tavrı, şiveyi yakıştırdığı oyunculuğu ile bizleri oldukça güldürecek gibi duran Özyağcılar, FOX TV ekranlarında Yasak Elma 'da. 

2 - Yasak Elma Çağatay - Berk Oktay

Dizinin yeni yakışıklı adamı Yasak Elma Çağatay Yıldız ' ın son aşkı olacak gibi görünüyor. Halit'in ölümü ile sefalet içinde yaşamak zorunda kalan Yıldız, çareyi yakışıklı ve zengin bir eş bulmakta bulur. Onun için en iyi seçenek ise Çağatay'dır. Savaşçı oyuncuları arasında da yer alan Berk Oktay'ın canlandırdığı Çağatay karakteri hem yakışıklı hem de çalışkan bir iş adamı özelliklerini taşımaktadır. 

3 - Feride Taşkın - Gülenay Kalkan

Yasak Elma yeni oyuncuları arasında yerini alan Gülenay Kalkan, dizinin yeni yakışıklı prensi Çağatay'ın annesi rolü ile karşımıza çıkıyor. 1959 Ankara doğumlu Kalkan, daha çok tiyatro oyunları ile karşımıza çıkmaktadır. Dizide şık, alımlı ve bir o kadar da inatçı bir anneyi canlandıran Kalkan, Yıldız ile sık sık karşı karşıya gelecek gibi görünüyor. 

87 Bölüm Yasak Elma Fragman Yayınlandı mı!

FOX TV'nin heyecanlı dizisi Yasak Elma Canlı İzle seçeneği ile Pazartesi günleri seyircisi ile buluşuyor. 30 Kasım 2020 Yasak Elma yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenirken, dizinin her geçen gün daha da entrikalı bir hal aldığı dikkatlerden kaçmıyor. Yıldız Çağatay aşkı gerçek mi olacak? Yoksa Yıldız Çağatay'ın parasına mı göz dikti? Yasak Elma yeni fragman henüz yayınlanmazken, izleyicilerini eğlenceli bir bölüm bekliyor gibi görünüyor.

Siz de Yasak Elma Son Bölüm İzle Fox Tv linkini kullanarak dizinin son bölümüne ulaşabilir, bu özel ve eğlenceli bölümü yeniden izleyebilirsiniz. Sen Çal Kapımı ve Mucize Doktor gibi yapımların da boy gösterdiği FOX TV ekranlarına canlı olarak bağlanmak istiyorsanız, Fox TV Canlı İzle linkini kullanabilirsiniz. Her hafta Pazartesi günü saat 20:00 'da FOX TV ekranlarında buluşmak dileğiyle. Dizi hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilir, bizlere geri bildirimde bulunabilirsiniz. 

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5746123/87-bolum-yasak-elma-fragman-yayinlandi-mi-23-kasim-yasak-elma-son-bolum-ozeti-yasak-elma-final-mi-yapiyor