Günlük Burç Yorumları Aşk İş Para Durumu 6 Aralık 2020 Pazar: Yeni Gün Size Neler Getirecek?

Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları

Astronomix yeni bir günden herkese merhaba diler! Günlük burç yorumlamaları ile yeni bir güne bir gün önceden bakmaya hazır mısınız? Bakalım burç yorumları hakkınızda neler söylüyor? haydi, başlayalım…

Günlük Burç Yorumları

Hafta sonu hızla geçti ve çoğu kişinin sıkıcı bulduğu Pazar günü geldi çattı. Her ne kadar evler de kalıyor olsak günlük burç yorumları hakkınızda neler söylüyor merak ettiğinizi biliyoruz! Bakalım, günlük burç yorumları aşk iş para sağlık ve geriye kalan her şey hakkında neler söylüyormuş? Buyurun cevaplara…

Koç Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Günlük burç yorumları gösteriyor ki koçlar cumartesi gününün devamında bir Pazar yaşayacaklar. Yani ne yazık ki sıkılmaya devam edecekler ve buna artı olarak gereksiz bir gerginlik yaşayacaklar. Kendinize bir hobi bulursanız en azından karantina ile geçen hafta sonlarını daha rahat atlatabilirsiniz.

Boğa Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Günlük burç yorumları gösteriyor ki boğalar cumartesi gününün tersine güzel bir Pazar geçirecekler. Evde kalmanın tadını çıkaracak olan boğalar yine fazla yemek yemeğe kendilerini vuracak olsalar da en azından bugün biraz daha kendilerini tutabilecekler. Güzel bir sabaha başlayacak olan boğalar, tüm gün iyi haberler alacaklar.

İkizler Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Sevgili ikizler burçları, günlük burç yorumlamaları gösteriyor ki Pazar gününüz de oldukça güzel geçecek. Hazırlayacağınız harika bir kahvaltı sofrası ile hane halkını oldukça mutlu edeceksiniz. Bugün internet alışverişi çukuruna düşmeniz mümkün çünkü günün ikinci yarısında biraz da olsa sıkılacaksınız.

Yengeç Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Günlük burç yorumlamaları gösteriyor ki Pazar günü bir aile günü yapacak olan yengeçler halinden oldukça memnun. Cumartesi gününü yorgun geçirecek olmalarına rağmen yengeçler Pazar gününe tüm ev halkı bir arada oldukları için mutlu uyanacaklar ve tüm günleri de öyle geçecek. 

Aslan Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Sevgili aslanlar, burç yorumları 2020 haritası gösteriyor ki bugün içiniz içinize sığmayacak. Sabah erken saatler de alacağınız bir mesaj ya da telefon tüm gün mutlu olmanızı sağlayacak ve öyle ki evde kendi işinizi bile kendiniz yapacaksınız! Özellikle erkek aslanlar için bu durum alışılagelmişin dışında olduğu için ailesi ile yaşayan aslanlar ev halkını dahi şaşırtacaklar.  

Başak Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Sevgili başaklar, günlük burç yorumları cumartesi günü fazlaca teöizlik yaptığınızdan ötürü Pazar gününü bol bol dinlenerek geçireceğinizi gösteriyor. Evde kalmaktan her ne kadar şikayetçi olmasanız da dış dünyada özlediğiniz şeyler var ve aklınıza geldikçe modunuz düşüyor. Sabredin! Sizin için adeta bir illet olan bu salgın elbette bir gün son bulacak ve siz eski, en azından kapı koluna elinizde peçete olmadan dokunabildiğiniz günlere geri döneceksiniz. Unutmayın moral bozmak bağışıklığı da düşürür.

Terazi Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Sevgili teraziler günlük burç yorumları gösteriyor ki bugün oldukça romantik bir gününüzdesiniz ancak tek başına romantiklik neye yarar? Her ne kadar sevgiliniz yanınız da olmasa da bu romantik ruh halini avantaja dönüştürün ve en azından mesajlarınızla, telefonda ki ses tonunuzla onu ne kadar sevdiğinizi anlatın. Uzun zamandır kalbi kırık olan terazilere de bu yeni aşk iyi gelecek gibi.

Akrep Burcu 6 Aralık Pazar 2020

günlük burç yorumları ­aşk – sağlık konusunda ki şansınız hızla devam ediyor öyle ki arkadaşlarınız evde oturduğunuz yerden nasıl bir sevgili yaptığınıza şaşıracaklar! Sevgili akrepler, dün aldığınız haberler her ne kadar sinirinizi bozsa da endişe etmeyin. Her ey lehnize dönecek ve yalancıların mumu da yatsıya kadar yanacak.    

Yay Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Sevgili yaylar günlük burç yorumları gösteriyor ki bugün kendinizi biraz halsiz hissedeceksiniz. Özellikle tansiyon ile ilgili sorunlar yaşayan yaylar bu aralar kendilerine dikkat etmeliler. Son zamanlar da stres yaptığınız ne varsa ondan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Oğlak Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Sevgili oğlaklar, günlük burç yorumlamaları gösteriyor ki bugün mantığınız ve kalbiniz hakkında bir seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Partneriniz ile gireceğiniz kavga da her ne kadar kalbinizi dinlemek isteseniz de unutmayın ki telefon da konuşmak daha çok yanlış anlaşılmaya mahal verebileceğinden bu seferlik mantığınızı kullanın ve alttan alın. Yüz yüze geldiğiniz de bu konuyu yeniden tartışırsınız.

Kova Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Sevgili kovalar, günlük burç yorumları gösteriyor ki gayet neşeli bir cumartesinin ardında güzel bir pazara merhaba diyeceksiniz. Ancak öğle saatlerine doğru alacağınız bir telefon modunuzu düşürebilir ve sizi gerebilir. Hazır kendinizi iyi hissediyorken bu güzel günü başkaları yüzünden mahvetmeseniz iyi olur.

Balık Burcu 6 Aralık Pazar 2020

Sevgili balıklar, günlük burç yorumlamaları gösteriyor ki Pazar günü de size oldukça iyi gelecek. Özellikle uzun zamandır okumaya fırsat bulamadığınız kitaplara gömülmek hayal dünyanızı biraz daha genişleterek başka ufuklar görmenize neden olacak. Tadını çıkarın.    

- OKU HABER, Günlük Burç Yorumları tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/5851042/gunluk-burc-yorumlari/gunluk-burc-yorumlari-ask-is-para-durumu-6-aralik-2020-pazar-yeni-gun-size-neler-getirecek