Rabia Kaçmaz: Ayrılmak İstediği Erkek Tarafından Boğazı Kesildi | Cinsel Saldırıya Uğradı | Üzerinden Otomobil İle Geçildi!

Rabia Kaçmaz, erkek şiddetine maruz kalan kadınlardan sadece birisi olarak yarın adalet arayacak. Karar duruşmasına çıkacak olan Kaçmaz, mücadelesini devam ettireceğini ifade ediyor.

Rabia'nın hikayesini Türkiye sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlarla tanıdı. Ayrılmak istediği erkek tarafından şiddete uğrayan Rabia adalet arayışını sürdürüyor.

Rabia Kaçmaz, ayrılmak istediği erkek tarafından domuz bağı ile bağlanıyor. Daha sonra Kaçmaz'ın ses tellerine kadar, boyun çevresi ve vücudunun çeşitli bölgeleri kesilerek öldürülmek isteniyor.

Bununla da yetinmeyen Emre Çiçek isimli zanlı daha sonra cinsel saldırıda bulunuyor ve araç ile Kaçmaz'ın üzerinden otomobil ile geçiyor. Mahkemede ifade veren Çiçek;

" Pişmanım ancak olay abartılıyor " diyor.

Rabia Kaçmaz 10 Aralık'da Adalet Arayacak

10 Aralık 2020 tarihinde karar duruşması yapılacak. Sosyal medya üzerinden desteklerin verildiği Kaçmaz davasından hak edilen kararın çıkması bekleniyor. Bakırköy Adliyesi'nde görülecek olan karar duruşması saat 14:00'da başlayacak.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5867204/rabia-kacmaz-ayrilmak-istedigi-erkek-tarafindan-bogazi-kesildi-cinsel-saldiriya-ugradi-uzerinden-otomobil-ile-gecildi