Arkadaşlarını Öldürerek Battaniyeyle Ormana Bırakan Pakistanlı Zanlılar Yakalandı

Edirne ili Jandarma ekipleri tarafından bulunan Pakistanlı bir erkek cesedi araştırması yapılırken, İstanbul Bayrampaşa'da yaşayan 2 Pakistanlı erkeğin arkadaşlarının cesedini otomobillerine taşıdıkları görüntüler güvenlik kameralarına yakalandı. İstanbul Bayrampaşa'da yaşayan Pakistan uyruklu S.A. adlı erkek, yine Pakistan uyruklu iki arkadaşı tarafından öldürülerek Edirne'de ormanlık bir alana bırakıldı. Olayın zanlısı olan İ.A. ve İ.B. yakalandı. 

Arkadaşlarını Öldürdükten Sonra Battaniye ile Taşıdılar

İstanbul Bayrampaşa'da yaşayan 2 Pakistanlı erkeğin, yine Pakistanlı bir erkeği öldürerek battaniyeye sardıkları ve cesedi Edirne'deki ormanlık alana götürmek için arabalarına taşıdıkları belirlendi. Cesedi otomobillerine taşıdıkları o anlar güvenlik kameralarına yakalandı. 

Edirne İli Jandarma Ekipleri Buldu

Olay, Edirne ili Jandarma ekiplerinin 19 Aralık 2020 tarihinde ormanlık alanda bırakılmış bir ceset bulunması ile araştırılmaya başlandı. Pakistanlı bir erkeğe ait olan ceset hakkında yapılan araştırmanın katil zanlıları, ölen kişinin arkadaşı olarak bilinen iki Pakistanlı erkek olduğu anlaşıldı.

4 Aralık 2020 tarihinde evlerinden çıkardıkları battaniyeye sarılmış cesedi otomobillerine taşıdıkları anlar kameralara yakalanan iki Pakistan uyruklu kişi emniyete alınarak gözaltında tutulmaktadır. Olayla ilgili detaylar ise araştırılmaya devam ediliyor. 

- OKU HABER, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5923697/arkadaslarini-oldurerek-battaniyeyle-ormana-birakan-pakistanli-zanlilar-yakalandi