Kapalı Otoparkta 3 Gencin Cansız Bedeni Bulundu | Alkol ya da Karbon Monoksiz Zehirlenmesinden Şüpheleniyor

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde bir binaya ait olan kapalı otoparkta 24 ve 25 yaşlarında 3 erkek cesedine rastlandı. Orhangazi Caddesi Güneş Apartmanı’ndaki 3 cansız bedenin kimlikleri belli olurken, yapılan ilk incelemelerde alkol ya da karbon monoksit zehirlenmesi ihtimali üzerinde duruluyor. 

Apartman Otoparkında 3 Ceset Bulundu

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde yer alan Orhangazi Caddesi Güneş Apartmanı’na ait kapalı otoparkta 24 ile 25 yaşlarında 3 gencin cansız bedenine rastlandı. Sabah 8 civarında bulunan cansız bedenleri bina sakinleri ihbar etti. 

112 Acil Çağrı Merkezi’ne gelen çağrı ile olay yerine gelen sağlık ekipleri, Savcılık ve Olay Yeri İnceleme ekipleri cesetlerin bulunduğu otomobil içinde ve otoparkta incelemelerde bulundu. 

İlk İncelemeler Alkol Zehirlenmesi İhtimalini Tespit Etti

Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan ilk incelemeler doğrultusunda, 3 genç erkek cesedinin ölüm nedeninin alkol zehirlenmesi ya da karbon monoksit zehirlenmesi olabileceği üzerinde duruluyor. 

Cansız Bedenlerin Kimlikleri Belirlendi

Kapalı otoparkta cansız bedenleri bulunan kişilerin Halil İbrahim Altıntaş (25) , Burak Karakoç (24) ve Hüseyin Şahinoğlu (25) kişilerine ait olduğu belirlendi. 25 yaşındaki Şahinoğlu'nun 1,5 aylık ve 2,5 yaşlarında iki çocuğunun olduğu belirtildi. 

Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan ilk incelemelere göre genç adamların ölüm nedeni karbon monoksit gazı ya da alkol zehirlenmesi kaynaklı olabilir. Hayatını kaybeden 3 gencin kesin ölüm nedeni ise Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsi sonucunda ortaya çıkacak.  

- OKU HABER, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5946726/kapali-otoparkta-3-gencin-cansiz-bedeni-bulundu-alkol-ya-da-karbon-monoksiz-zehirlenmesinden-supheleniyor