Meral Akşener: Perinçek'in Maocu Neferini Ülkücü Yapıp Evlendim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Armağan Çağlayan Gör Beni programına konuk oldu. Armağan Çağlayan ile yaptığı sohbette eşini ülkücü yapmak için Komünist Manifesto ve Kapital’i okuduğunu ifade ederken, bunda başarılı olduğunu da dile getirdi:

“Ne kadar Marksist kitap varsa okumuştum ikna edeyim diye. Manifesto’yu okudum, Kapital’i okudum, okumadığım kitap kalmadı ama başarılı oldum” 

Meral Akşener Armağan Çağlayan Gör Beni Programında Doğu Perinçek'in Kendisini Neden Sevmediğini Anlattı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Armağan Çağlayan ile yaptığı sohbette, Doğu Perinçek'in kendisini neden sevmediğini açıkladı. Eşinin evlenmeden önce Maocu olduğunu ifade ederken, eşini ülkücü olmaya ikna edebilmek için Marsist ne kadar kitap varsa okuduğunu söyledi:

“Ailemde siyasetten çok kişi var. Devlet artı siyaset kavramı olan bir ailenin kızıyım. Kendimle ilgili siyasi alanım Belediye Başkanlığıydı. Eşim CHP Üst Kurul Delegesi bir babanın oğlu, orada ortanın solunun biraz daha soluna geçmiş, o devirde Maocu olmuş. Sanırım Doğu Perinçek benden hiç hoşlanmaz, muhtemelen bir Maocu neferini ülkücü edip evlendiğim içindir. Ben il başkanının kız kardeşiyim dönmeden olur mu? Ne kadar Marksist kitap varsa okumuştum ikna edeyim diye. Manifesto’yu okudum, Kapital’i okudum, okumadığım kitap kalmadı ama başarılı oldum.”

Hem çok keyifli hem de bolca iddiaların yer aldığı bir program haline gelen Meral Akşener Armağan Çağlayan sohbetinde çok sayıda konuya yer verildi. Siz de bu keyifli Armağan Çağlayan Gör Beni programında neler olduğunu merak ediyorsanız, Kültür Sanat sayfamızdaki Armağan Çağlayan Gör Beni Konuğu İyi Parti lideri Meral Akşener: Kocamı Aldattığıma Dair Bir İftira Atıldı haberimize davetlisiniz. 

- OKU HABER, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/6018309/meral-aksener-perincekin-maocu-neferini-ulkucu-yapip-evlendim