Sevimli Köpekler Derede Mahsur Kaldı, Hatay Büyükşehir Belediyesi İmdatlarına Yetişti

Sevimli köpekler, yoğun yağmur yağışı nedeniyle bir derede mahsur kaldı. Derede mahsur kalan köpeklerin imdadına ise Hatay Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yetişti.

Sevimli Köpekleri İtfaiye Ekipleri Dereden Kurtardı

Hatay'ın Erzin ilçesinde yoğun yağmur yağışı sebebiyle sular yükseldi ve bir derede sevimli köpekler mahsur kaldı.  Mahsur kalan köpeklerin yardımına Hatay Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri koştu. köpek ve yavruları, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. 

Erzin’in İsalı Mahallesi’nde bulunan derede mahsur kalan sevimli köpekleri bulunduğu yerden çıkaramayan vatandaşlar, olayı itfaiye ekiplerine bildirdi ve yardım istedi. İhbar üzerine hemen bölgeye intikal eden HBB itfaiye ekipleri, mahsur kalan sevimli köpekleri bulundukları yerden kurtardı. Kurtarma çalışması sonrasında ekipler tarafından köpeklerin karınları doyuruldu. Köpeklerin bakımları, Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleir tarafından yapıldı.

 

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/6133674/sevimli-kopekler-derede-mahsur-kaldi-hatay-buyuksehir-belediyesi-imdatlarina-yetisti