Karısını Mutfak Bıçağı ile Öldüren Suriyeli Mülteci Cinayeti Neden İşlediğini Anlattı

Suriyeli mülteci cinayeti konusundaki detaylar, Viyana resmi makamları tarafından bugün bildirildi. Kadın cinayetinin eksik olmadığı şu günlerde, bir üzücü olay da Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleşti. Çarşamba saat 13:45 de Ortodoks kilisesinin hemen yanında gerçekleşen bıçaklama eylemi ölümle sonuçlandı. Viyana resmi makamlarının, isimlerini açılanmadığı Suriyeli eşler arasında geçen kavganın ölümle sonuçlandığı bildirildi.

Polis Devriyesi Katili Kanlı Kıyafetiyle Tesadüfen Yakaladı

Olay Viyana’nın Favoriten caddesindeki Antiochien St. Ortodoks kilisesinin hemen yanındaki mülteci sığınma evinde gerçekleşti. 52 yaşındaki katil zanlısı, kanlı kıyafeti ve elleri kanlı yolda giderken polis devriye ekiplerinin dikkatini çekti. Sorgulama esnasında eşiyle kavgasını öğrenen polisler, zanlının kendilerini karısının bulduğu yere götürmesini söylediler.

Polis ekipleri olay yerine gittiklerinde kadını ağır yaralı ve bilinçsiz halde bulduklarını bildirdiler. Ağır yaralanan 45 yaşındaki kadını kurtarmak için sağlık ekipleri çağrıldı. Sağlık ekipleri talihsiz kadının kalbini tekrar çalıştırmayı denediler. Yetkililer kadının boynundan aldığı ağır bıçaklama darbesinden dolayı, kan kaybı geçirip hayatına devam edemediğini açıkladı.

Cani Koca Karısını Bıçaklama Sebebini Açıkladı!


Polis ekiplerine karısının kendisine vurduğunu ve küfür ettiğini söyleyen adam, cinayeti itiraf etti. Cinayet aleti mutfak bıçağının yerini gösteren adam gözaltına alındı. Polis olayları tüm detaylarıyla araştırmak için soruşturma başlattığını bildirdi. Cuma günü otopsi işleminin olacağı da ayrıca bildirildi.

Polis Oğlunun Olaydan Haberdar Olduğunu Düşünüyor!

Polisler, çiftin 17 yaşındaki oğullarının cinayetten haberi olduğunu düşündüklerini ve babasının neden cinayet işlediğini yetkililere açıklayamadığını söyledi. 2014 yılında savaştan dolayı Avusturya’ya yerleşen adamın, daha sonra ailesini yanına getirdiği bildirildi.

- OKU HABER, Dünyadan Haberler bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/6346971/karisini-mutfak-bicagi-ile-olduren-suriyeli-multeci-cinayeti-neden-isledigini-anlatti