Son Yaz Dizisi 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı! Son Yaz Fragman İzle!

Son Yaz Dizisi fragman ile oldukça hareketli bir yeni bölüm bekleniyor! Son Yaz fragman yayınlandığı andan itibaren takipçilerin birçoğunda farklı sorular oluştu. “Acaba”lar ile dolu bir haftada heyecan dolu Son Yaz 7. Bölüm izleyenlerini bekliyor! İşte Son Yaz Dizisi yeni bölüm fragmanı

Son Yaz Dizisi 7. Bölüm Fragmanı! Akgün Gökalp Taşkın Tanığı Vuracak mı? Son Yaz Dizisi Canan Kara Pişman Olacak mı?

Son Yaz Dizisi fragman yayınlandı. 12 Şubat Cuma gecesi 7. Bölümü yayınlanacak olan Son Yaz Dizisi bu hafta çok daha hareketli! Akgün tanığı ormana götürecek ama vurabilecek mi? Aslında onu ikilemde bırakacak başka bir durum gelişiyor…

Soner, Yağmur ile Akgün’ü tehdit ediyor. Eğer adamı vurmazsa Yağmur’u vuracağını söylüyor. Bunun üzerine Soner bir el silah sesini telefondan duysa da Akgün gittiğinde onu büyük bir son mu bekliyor?

Son Yaz Dizisi 6. Bölüm de Selim Kara’dan boşanan Canan’a Serap boşanmış bir kadının ne kadar zorluk çekeceğinden bahsediyor. Bunun üzerine acaba Canan Kara pişman olacak mı?

Elbette dizinin en kilit ismi Selim Kara elindeki en önemli tanığın kaçırılmasına çıldırıyor. Bakalım bu hafta şans Selim Kara’dan yana gülecek mi?

Son Yaz Dizisi 6. Bölüm de Neler Yaşanmıştı?

Son Yaz dizisi 6. Bölüm de Savcı Selim Kara geçen başarısız operasyonun izini sürdü. Mutlaka bir köstebek olmalı diyen Savcı Kara Akgün den de şüphelendi ve en sonunda operasyonda aradığı malların yerini buldu ve adını temizlemeyi başardı. Ancak onun için en önemli sınav boşanma anı olacaktı. Canan Kara Yağmur ile birlikte Avukat Fatih’in arabasında konuştu ve Canan bütün gerçekleri Yağmur’a anlattı.

Oysa Selim Kara aracı dinlemeye almıştı. Boşanma davasına giderken araçtaki konuşmaları dinleyen ve tesadüfen bir çocuğunun öldüğünü öğrenen Savcı Selim Kara yıkıldı ve boşanmayı kabul etti. Acaba yeni bölüm de Son Yaz Selim Kara ailevi durumlarını düzeltebilecek mi?

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/6366544/son-yaz-dizisi-7-bolum-1-fragmani-yayinlandi-son-yaz-fragman-izle