Seni Çok Bekledim 5 Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Star TV Seni Çok Bekledim Son Bölüm Full İzle

Son Özcan Deniz dizisi olan Seni Çok Bekledim 5 bölüm fragmanı ile yine yürekleri burkmayı başardı. Seni Çok Bekledim son bölüm Ayliz ile Kadir birbirine yakınlaşırken, Kadir'in babasının hafızası yerine gelmeye başlayacaktır. Dizinin yaşlı kurdu Davut Bey ölmeden önce Erol'un kendi torunu olmadığını anlatmaya çalışmışsa da Kadir bunu öğrenemeden dedesini kaybetmiştir. İşte, Seni Çok Bekledim 5 bölüm fragmanı ve detayları...

Seni Çok Bekledim 5 Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Son günlerin en çok takip edilen dizisi Seni Çok Bekledim son bölüm ile fırtına gibi esti. Cemal Bey kendisini boşamak isteyen Mihre'nin elini kolunu bağlarken, Sibel oğlu Erol'un yanına Mihre'nin evine yerleşme yolunda adımlar atmaya başladı. Kadir Zahide'nin ölümünden Erol'un sorumlu olup olmadığından emin olamazken, annesinin kendisine yalan söylediğini hissetmektedir. 

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Full İzle

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Seni Çok Bekledim ilk bölümden itibaren reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Son Yaz dizisi ile adeta yarışa giren Seni Çok Bekledim oyuncuları ile de büyük ilgi toplamayı başardı. Erol, Sibel, Mihre ve Cemal dörtlüsünün adeta ter döktüğü son bölümü Star TV kanalından izlemek için Seni Çok Bekledim Son Bölüm İzle linkini tıklayabilirsiniz. Eğer başka bir yere gitmeyelim derseniz, dizinin son bölümünü yukarıda bulabilirsiniz.

Seni Çok Bekledim 4 Bölüm Neler Yaşandı?

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olmaya aday olan Seni Çok Bekledim son bölüm ile büyük bir ilgi topladı. Geçtiğimiz hafta reytinglerde Son Yaz dizisinin gerisinde kalan yeni dizi, bu hafta ilk 10’da yer alamadı. Aslında çok da heyecanlı bir bölüm kaydedilmiş olsa da Türk dizi severleri bu hafta izlemeyi biraz daha bırakmış gibi görünüyor.

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm izleyicileri Zahide’nin ölümü ile yıkılan Selahattin’in acısını paylaştı. Kadir’in anlam veremediği bu ölüm haberi Cemal ve Sibel’in bir arada kalmasına neden olacaktır. Mihre Sibel’in kim olduğundan habersiz bir şekilde onu evine davet ederken, Erol’un büyük sırrını sakladığı ve şahitlik yaptığı için Sibel’e büyük bir minnet duymaktadır.

Seni Çok Bekledim 5 Bölüm Fragmanı Ne Anlatıyor?

Dizinin başkahramanı Kadir ustasının yanından eve dönerken Selahattin ile Erol’un tartıştığını görecektir. Selahattin eline aldığı çakı ile Erol’u bıçaklayacakken Erol kendisini savunmadan önünde durmaktadır. Selahattin’e engel olmak isteyen Kadir Erol’u ve Selahattin’i korumaya çalışırken bıçaklanır. Selahattin’e sarılırken onda kardeşinin hislerini alan Kadir, Selahattin’in kardeşi olduğunu anlayacak mı? Yoksa Selahattin hapse mi girecek? Seni Çok Bekledim 5. Bölüm birlikte öğreneceğiz.  

Seni Çok Bekledim Ne Zaman Yayınlanıyor? Seni Çok Bekledim 5 Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Star TV takipçilerinin en sevdiği diziler arasında yerini alan Seni Çok Bekledim ne zaman ? Özcan Deniz dizileri arasında önemli bir yere sahip olacağı anlaşılan dizi her hafta Cuma akşamı saat 20:00 'da yayınlanıyor. Haberimizin başında paylaştığımız video Seni Çok Bekledim 5 Bölüm Fragmanı olarak dizinin hemen ardından paylaşıldı. Siz de Seni Çok Bekledim yeni bölüm videolarını canlı izlemek için Star TV Canlı İzle linkini takip etmeyi unutmayınız. 

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/6511702/seni-cok-bekledim-5-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-star-tv-seni-cok-bekledim-son-bolum-full-izle