TV'de Bugün Hangi Diziler Var? 22 Şubat 2021 Günün Dizileri Pazartesi

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

Dizi izlemeyen kişinin neredeyse kalmadığı bugünlerde hemen her evde, bugün hangi diziler var sorusu sorulmaya başlandı. 22 Şubat 2021 günün dizileri Pazartesi yayın akışı ile sizler de dizi keyfinden eksik kalmayacaksınız. İşte Pazartesi dizileri ile bu akşamı çok daha eğlenceli hale getirecek yapımlar.

Bugün Hangi Diziler Var? 22 Şubat 2021 Pazartesi Günün Dizileri

1 - Uyanış Büyük Selçuklu

Konusu

TRT 1 ekranlarının sevilen yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, Türk milletinin en önemli dönemlerinden birini gözler önüne seriyor. Oğlundan ayrı yaşamak zorunda olan bir hükümdar, onlarca sır ve derdin içinde ülke topraklarını korumak zorundadır. Fakat her hanedanda olduğu gibi kıskançlıklar, aşk, nefret ve acımasız oyunlar burada da yer almaktadır.

2 - Sefirin Kızı

Konusu

Tuğba Büyüküstün’ün diziye dahil olması ile başka bir yöne çevrilen Sefirin Kızı hikayesinde sular durulmuyor. Varlıklı bir büyükelçinin kızı ile bir yarıcının oğlu arasında geçen destansı aşkın anlaıtıldığı dizide aşk, eğlence, kıskançlıklar ve bol bol Eğe vardır.

3 - Yasak Elma

Konusu

Son yılların en entrikalı dizisi hangisi deseler, bu sorunun cevabı şüphesiz ki Yasak Elma dizisi olur. Hikayesi ve oyuncuları ile büyük ilgi toplayan Yasak Elma konusu ile de herkesi büyüledi. Birbirinden güzel kadınların amansız savaşına şahit olunan dizi, adeta bir Yalan Rüzgarları tadını veriyor. 

4- Çukur

Konusu

Türkiye'nin en sevilen sokak savaşları dizileri arasındaki Çukur yeni bölüm ile bu akşam Show TV ekranlarında. İstanbul'un Çukur mahallesinde geçen dizide, yasa dışı işlerle uğraşan bir grup ile hayatını temiz işlere adamış bir aile arasındaki savaş anlatılmaktadır. Tam anlamıyla bir sokak savaşı niteliği taşıyan Çukur konusu ile büyük ilgi topladı. Aras Bulut İynemli , Erkan Kolçak Köstendil ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı dizi Çukur 4. sezon oyuncuları arasında İrem Sak da yer alıyor. 

Siz de dizi haberleri, yeni sezon yayın akışları ve eskimeyen dizileri tekrar tekrar izlemek isterseniz, OkuHaber Kültür Sanat sayfasını takip etmeyi unutmayınız.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6515653/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-22-subat-2021-gunun-dizileri-pazartesi