Seni Çok Bekledim Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı | Star TV Seni Çok Bekledim 6 Fragman Yayınlandı mı | Selahattin Neden Kadir'i Bıçakladı?

Geçtiğimiz cuma gecesi Seni Çok Bekledim 5 bölüm fragmanı yayınlanırken, Seni Çok Bekledim yeni bölüm akşamı yaşanacak olanlar büyük bir heyecana neden olmuştu. Seni Çok Bekledim Kadir ile Ayliz arasındaki aşk bir anda alevlenirken, Selahattin karısının ölümünden Erol'u sorumlu tutmaktadır. Mihre Hanım Selahattin'in oğlu olduğundan habersiz bir şekilde oğlu zannettiği Erol'u Selahattin'in kızgınlığından korumaya çalışacaktır. İşte, Seni Çok Bekledim 5 bölüm detayları...

Seni Çok Bekledim Dizi 1. Bölüm ile Fırtına Gibi Esti

Türkiye'nin en sevilen iki oyuncusu İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz 'i bir araya getiren dizinin hikayesinin Özcan Deniz tarafından yazıldığı açıklanmıştır. Dizi henüz yayın hayatına başlamamıştı ki hemen her yerde Seni Çok Bekledim ne zaman başlıyor sorusu gündeme gelmeyi başarmıştı. Sonunda bu muhteşem dizi başladı. Seni Çok Bekledim 1 bölüm yayınlandı. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Seni Çok Bekledim ilk bölüm ile büyük bir heyecan ve beklenti oluşturdu. Sen de dizi henüz yeni başlamışken Seni Çok Bekledim 1.Bölüm İzle linkini takip ederken, hikayeyi ilk bölümünden itibaren izleyebilirsin. 

Seni Çok Bekledim Yeni Bölüm Neler Yaşanacak?

Seni Çok Bekledim son bölüm ile adeta yürekleri ağızlara getirdi. Zahide'nin ölümünden sonra aklını yitirme seviyesine gelen Selahattin, Emniyette gördüğü polis memurunun Zahide'ye benzemesi ile kendinden şüphe etmeye başladı. Gazetelerde yazan haberler ve yengesinin yorumları sonucunda karıısnı Erol'un öldürdüğünü düşünen Selahattin, Zahide'nin katilini öldürmek istemektedir. Peki, Seni Çok Bekledim yeni bölüm neler yaşanacak? Birlikte göreceğiz. 

Seni Çok Bekledim Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Seni Çok Bekledim 5 Fragman 

Geçtiğimiz Cuma gecesi Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı yayınlanırken, bugün Seni Çok Bekledim 5 bölüm 2 fragman yayınlandı. Yeni fragman ile Kadir hayati tehlike yaşarken, Selahattin Erol'u vurmak için cam eve gidecektir. Zahide'ye benzeyen polis memuru ile görüşen Selahattin kendinden daha emin olacak ve Erol'u vurmak için kendinde hal bulacaktır. 

Mihre İki Oğlundan Hangisini Kurtaracak? 

Seni Çok Bekledim 1 bölüm başlangıç hikayesinde Erol'u kaybeden Mihre'ye eşi Cemal bir erkek bebek getirmiştir. Bebeğin oğlu Erol olduğunu söyleyen Cemal'in söylediği yalan yıllar sonra ortaya çıkacaktır. Fakat Mihre son bölüm yaşadığı  olay karşısında neler yaşayacağını bilemeyecek duruma gelmiştir. Oğlu Erol'u Selahattin'in kızgınlığından korumaya çalışan acılı anne, aslında iki oğlu arasında kaldığının farkında değildir. 

Seni Çok Bekledim 6 Fragman Yayınlandı mı? 

Dizinin 5. bölüm fragmanı yayınlanırken, Seni Çok Bekledim 6 fragman videosu Cuma gecesi, dizinin hemen ardından yayınlanacak. Sen de dizinin son bölümünü izlemek ve bu hikayeye dahil olmak istiyorsan, Seni Çok Bekledim Son Bölüm Full İzle linkini takip edebilirsin. Eğer bir önceki bölüm özetini izlemek istiyorsan Seni Çok Bekledim 4 fragman videosunu izleyebilirsin. 

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/6525773/seni-cok-bekledim-yeni-bolum-fragmani-yayinlandi-star-tv-seni-cok-bekledim-6-fragman-yayinlandi-mi-selahattin-neden-kadiri-bicakladi