TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 4 Mart 2021 Günün Dizileri Perşembe

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

Neredeyse her kanalda güçlü bir yapımın yer aldığı TV'de bugün hangi diziler var ? Perşembe günü dizileri nelerdir? Bir Zamanlar Çukurova , Mucize Doktor , Akrep ve Alev Alev gibi dizilerin kıyasıya rekabete girdiği Perşembe günü hangi diziler var? Siz hangisini izlerken hayattan kopuyorsunuz?

Bugün Hangi Diziler Var? 4 Mart 2021 Perşembe Günün Dizileri

1 - Bir Zamanlar Çukurova

Konusu

Güçlü bir ailenin başındaki kadın Hünkar Hanım Ağa ve oğlu Adnan Yaman'ın hüküm sürdüğü bir Çukurova düşünün. Öyle bir yer ki başkasının aşkı hiç sayılabilir. Kendi oğlunun beğendiği kadının hamile olduğunu bilerek kendine gelin olarak alan Hünkar Yaman yaptıklarının cezasını çekecek mi? Züleyha ile Yılmaz aşkı son mu bulacak? 

2 - Mucize Doktor

Konusu

Otizm tanısı konmuş bir doktorun hayatının anlatıldığı Mucize Doktor aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz sıcaklıkta bir dizidir. Öyle ki Doktor Ali Vefa ve çevresinde yaşananlar size ve ailenize büyük dersler verecek ve zaman zaman kendinizi onun yerine koyacaksınız. Çok küçük yaşta abisini ve annesini kaybeden Ali Vefa bir doktor olmuş ve kurtarabildiği kadar can kurtarma peşindedir. Ali Vefa'nın hiç tanışık olmadığı bir duygu ise onun yakasına yapışacak ve ona hiç rahat vermeyecektir. Ne mi? Aşk! Ali Vefa Doktor Nazlı'ya aşık olacaktır. Peki, neler olacak? Diziyi en başından izlemek için Mucize Doktor 1. Bölüm linkini takip edebilirsiniz. 

3 - Akrep

Konusu

Bir kadın düşünün ki intikam dolu olsun. Çok küçük yaşlarda iken annesi tarafından terk edilen bir kadının öz kız kardeşine yapacağı ihanetlere inanamayacaksınız. Kız kardeşinin ölümüne neden olan bu kadın, annesinden intikam alabilmek için her yolu deneyecektir. Sırlarla dolu bir anne, intikam dolu bir kız evlat, karısını aldatan bir adam ve bu akrep üçlüsünün arasında sıkışıp kalmış 4 çocuk. 

4 - Alev Alev

Konusu

Karısına fiziksel ve psikolojik işkence yapan, tanınmış bir savcıdan boşanmak ne kadar kolay olur? Dizinin başkahramanına can veren Demet Evgar yine oyunculuğu ile kendisine hayran bırakıyor. Güzel oyuncu, kızının velayetini alabilmek için kendi canından vazgeçerken, bir anda kendisine destek bulacak bir yol arkadaşı edinmiştir. Savcı eşinin sahte yüzüne kanan yakın arkadaşları tek tek gerçekleri öğrense de genç ve cesur kadının yanında olacak mı? Güzel anne çocuğuna kavuşabilecek mi?

Siz de dizi haberleri, yeni sezon yayın akışları ve eskimeyen dizileri tekrar tekrar izlemek isterseniz, OkuHaber Kültür Sanat sayfasını takip etmeyi unutmayınız.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6526970/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-4-mart-2021-gunun-dizileri-persembe