CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Dikta Yönetimini Değiştireceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aksaray Gülağaç ilçesine bağlı olan Saratlı beldesinde yurttaşlarla bir araya geldi. Saratlı beldesi Belediye Başkanı Zeki Türker'i makamında ziyaret eden Kılıçdaroğlu daha sonra bölge muhtarlarıyla görüştü. Belediye önünde türkülerle ve alkışlarla karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu, yurttaşlara umutsuzluğa kapılmamalarını söyledi. CHP genel BAşkanı Kılıçdaroğlu, vatandaşlara şu sözlerle seslendi:

"Sizlerle beraber olmak benim için büyük bir keyif. Hava biraz soğuk biliyorum. Şundan emin olmanızı istiyorum bütün çabam, emeğim, döktüğüm her alın teri sizin için. Sizin için her şey helal olsun diyorum. Hiçbir ayrım yapmayacağız. Bu topraklarda yaşayan, bu havayı teneffüs eden bütün insanlarımızı kucaklayacağız. Herkesin derdiyle dert sahibi olacağız ama çözümünü de üreteceğiz. Güzel Türkiye’yi ayağa kaldıracağız" 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Umutsuzluğa Kapılmayın 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmada vatandaşlardan umutsuzluğa kapılmamalarını istedi. Kılıçdaroğlu, gelecek seçimde dikta yönetimini değiştireceğiz sözlerini kamuoyuna şu sözlerle ifade etti:

"Ülkemiz, insanlarımız güzel, önümüze seçim sandığı gelecek hep beraber bir dikta yönetimini değiştireceğiz. Bu ülkeye huzuru, refahı getireceğiz. Hep istiyorum, her evde bereket, huzur olsun. Her evde insanlar birbirleriyle güler yüzle karşılaşsınlar, konuşsunlar, dertleşsinler… Hep bunları isterim. Komşularıyla iyi ilişkileri olsun, mahallede, kentte, Türkiye’de huzur olsun. Kavga olmasın, bereket olsun."  
Türkiye'nin topraklarının güzel, insanlarının çalışkan olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, "Ama yanlış siyasetçiler var. O yanlış siyasetçileri siyaset arenasından alıp bir köşeye bırakacağız inşallah. Sizlerin desteğiyle olacak. Onu yaptığımız zaman göreceksiniz, Hakkari’de, Rize’de, Muğla’da, Aksaray’da her yerde bahar olacak. Her yere bahar gelecek, bereket olacak. İnsanlar kucaklaşacak ve güzel bir Türkiye’de hep beraber huzur içinde yaşayacağız"

- OKU HABER, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/6531529/chp-genel-baskani-kemal-kilicdaroglu-dikta-yonetimini-degistirecegiz