Savaş Oyunları Arayanlar için Zorlu Bir Deneyim: Dark Souls Remastered!

Savaş oyunları arayanlar için orijinal versiyonu 2011 senesinde yayınlanan Dark Souls Remastered geniş bir kullanıcı kitlesini bünyesinde barındırıyor. Birçok kişi için tüm zamanların en iyi oyunları arasında yer alan uygulamayı keyifle sürdürebilirsiniz. 

Dark Souls Remastered Silah Oyunu Hangi Firma Tarafından Geliştirildi? Özel Detaylar Neler?

Japon firması From Software tarafından geliştirilen savaş oyunu Dark Souls serisini değerlendirebilirsiniz. Oyun grafik ve diğer açılardan kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyor. Karakterleri, müzikleri ve hikayesiyle oyun sizi kolayca etkisi altına alıyor. Zamanın nasıl geçtiğini unutacağınız bir deneyime hazır olun.

Dark Souls 1'den Kaç Pc Oyunu Kopya Satıldı?

Edinilen bilgilere göre Dark Souls Remastered pc oyunları 2,3 milyon civarında kopya olarak satıldı. Oyunun farklı versiyonları da bulunuyor. Çeşitli platformlar üzerinde oynayabilir, satın alabilirsiniz.

Dark Souls 1 Alt Yapı Sunuyor| Özel Sistem Savaş Oyunları 

Oyunu iyi ve kötü yanlarıyla ele almak gerekirse, genelde alt yapısının iyi olduğu görülebilir. Bazı sahnelerde görüntülerde bulanıklık eleştiri alıyor. Arka plan ve hedeflenen noktalar açısından sorunlara neden olabileceği düşünülüyor.

Bolca Aksiyon Var! Savaş Oyunları Severler için Güncelleştirilmiş Grafikler 

Kayıtsız kalmayan Dark Souls 1 hazırlayıcıları, savaş oyunları pc uygulamalarında daha çok memnuniyet vermeye başladı. Duvarlar olduğunda otomatik ayarlanmasını sağlayan düzenleme yapıldığı görülüyor.  Bu bölümü kapatarak oynama seçeneğiniz avantaj sağlıyor.

Menü üzerinden seçimlerinizi yaparken gerekli seçimleri kendi düzenlemenize göre ayarlayabilirsiniz. Ağırlık vermek istediğiniz sınıfa göre devam edersiniz. Hunter veya diğer seçenekleri kendi hareket özgürlüğünüze göre oluşturabilirsiniz.

Dark Souls Savaş Oyunu Serisi Nasıl Temin Edilir?

Dark Souls birçok satış ve indirme noktasından temin edilebiliyor. Ücretsiz indirme seçeneğini kullananlar için bazı riskler olduğunu da önceden belirtmekte fayda var. Sıkıştırılmış oyun klasörlerini yüklerken oyun içerisindeki bazı bölümlerde aksamalar olabiliyor.

Oyun İçinde Önemli Ayrıntılar

Anlık savaş oyunları pc ekranında saldırı savunma yaparken Dark Souls Remastered zorluk derecesiyle dikkat çekiyor. Bütüne bakıldığında olumlu eleştiriler almasında büyüleyici atmosferi var. Beklemediğiniz anda ölmeniz ise oyun içinde zorluk derecesini artırıyor.

1. İlk Aşamalar

Yeni oyuncuların oyunu bir süre keşfetmesi ve tanımaya çalışması, sindirerek oyunu oynaması önerilir. Seçimlerinizi yaptıktan sonra hemen derinlere girmemeniz önerilir. Oyun özünde karşınıza çıkan düşmanları tanımanızın önemine vurgu yapıyor. Yani ezbere öldür geç mantığı yerine tanıyarak yok etmenize odaklıyor.  Esas öldürmeniz gerekeni hemen öldürmemek faydalı olabilir.

2. Savaş Oyunları İçinde Dark Souls Hareket Açısından Ne Durumda? 

Bilgisayarınızda silah oyunları indir aşaması ardından karakterlerin hareketlerinde kısıtlamalar olabilir. Dark Souls oyuncuları düzenlemelerin takibini yaparken kolayca bazı manevraları kazanmak istiyor. Diğer bir ifadeyle oyunu satın almanız ve geliştirilmiş özelliklerin takibi bu anlamda belirleyici olabilir.

3. Kalkanlar Tatmin Edici! 

Orijinal online oyun serisinde kalkan seçeneklerine kolayca adapte olabilirsiniz. Kalkanları değiştirirken de hareket özgürlüğünüzün devam etmesi önemli bir avantajdır. Odalarda giriş bulamadığınızda merdivenleri kullanabilirsiniz. Karşınıza bu alanda birçok canavar-yaratık çıkıyor.

Oyun başlarında değiştirdiğiniz yer ardından daha da hareketli zamanlar sizi bekliyor. Karşınıza çıkan düşmanları silahlarınızı geliştirerek daha da hızlı yok edebilirsiniz. Oyunun ilerleyen zamanlarında zamanlama ayarlamasını daha doğru yapmalısınız. Kapılarda gereken anahtarları bulurken zorlu mücadelelerden geçmeye hazır olun.

Dark Souls 1 oyununu çeşitli platformlardan satın alabilirsiniz. Alternatif yeni oyun seçenekleri arşivinizde bekleyebilir.

- OKU HABER, Oyun Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/6554945/savas-oyunlari-arayanlar-icin-zorlu-bir-deneyim-dark-souls-remastered