Sırası Gelince Covid-19 Aşısı Olan Kılıçdaroğlu'na ''Niye Aşı Oldun?'' Diye Soran Erdoğan'a CHP'den Videolu Yanıt Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin resmi sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik aşı eleştirisine yanıt verildi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan'a verdiği cevap, CHP resmi Twitter hesabından emoji ile paylaşıldı.

Erdoğan, Aşı Sırası Gelen Kılıçdaroğlu'na ''Niye Aşı Oldun?'' Diye Sordu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın birkaç gün önce “Sıram gelince aşı olacağım diyordun, neden gidip aşı oldun” sözleriyle Kılıçdaroğlu'nu eleştirmişti. Aşı sırası geldiği için koronavirüs aşısı olan Kemal Kılıçdaroğlu, bugün gerçekleştirilen grup toplantısı sonunda Erdoğan'a şu şekilde cevap verdi ve CHP'li milletvekilleri Kılıçdaroğlu'nu alkışladı:

“E sıram geldi onun için aşı oldum. Allah akıl fikir versin, işte bu zihniyet devleti yönetiyor”

CHP Resmi Twitter Hesabından Emojili Video Payaşıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleri ve Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan'a karşı esprili yanıtı akşam saatlerinde, CHP’nin resmi Twitter hesabından emoji ile birlikte video olarak paylaşıldı. Yapılan paylaşımda Cumhrbaşkanı Erdoğan'ın Twitter kullanıcı adı da etiketlendi.

 

- OKU HABER, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/6610874/sirasi-gelince-covid-19-asisi-olan-kilicdarogluna-niye-asi-oldun-diye-soran-erdogana-chpden-videolu-yanit-geldi