TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 11 Mart 2021 Günün Dizileri Perşembe

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

Yine bir Perşembe, hepinizin merakla sorduğu TV'de bugün hangi diziler var sorusunun cevabını vermek için buradayız? Perşembe günü dizileri nelerdir? Bir Zamanlar Çukurova , Mucize Doktor , Akrep ve Alev Alev gibi dizilerin hangisini izleyeceksiniz? TV'de bugün hangi diziler var ve yayın saatleri ne zaman hazırsanız hep birlikte bakalım...

Bugün Hangi Diziler Var? 11 Mart 2021 Perşembe Günün Dizileri

1 - Bir Zamanlar Çukurova

Kanal: ATV 
Saati: 20:00
Bölüm: 87
Konusu
Aşkın sınırsız olduğu, ölümüne savaştığı, Çukurova'da tutku ve zorbalığının sınavını bir aşk hikayesi geçmiştir. 1970'lerde İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki genç arasında bir olay meydana gelir ve kader bu çifti Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız topraklarında karşılaştırır...


2 - Mucize Doktor

Kanal: FOX TV
Saati: 20:00
Bölüm: 53
Konusu
Otizm teşhisi konmuş bir doktorun hayatını anlatan ''Mucize Doktor'' dizisini ailenizle birlikte  izleyebilirsiniz. Öyle ki Dr. Ali Vefa ve çevresinde olanlar size ve ailenize önemli dersler verecek ve zaman zaman kendinizi onun yerine koyacaksınız. Ali Vefa, çok küçük yaşta ağabeyini ve annesini kaybetmiş ve daha sonra hayatını olabildiğince kurtarmaya çalışan bir doktor olmuştur. Ali Vefa aynı zamanda otizmlidir. 


3 - Akrep

Kanal: Star TV
Saati: 20:00
Bölüm: 14
Konusu
Perihan Emgen (Perihan Emgen) kızından, torunlarından ve oğlundan pek hoşlanmasa da rahat, rahat ve güçlü bir hayat sürmektedir. Bir gecede karakoldan gelen bir telefon, hayatlarını sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur! Bu diziyi Star TV'nin yayın akışından ve kendi web sitesinden de takip edebilirsiniz.


Kanal: Show TV
Saati: 20:00
Bölüm: 18
Konusu

Farklı dünyalara ait üç kadının hayatı bir yangınla birbirine bağlanır. Eşinden şiddet gören Cemre( Demet Evgar) kızından kurtulmaya çalışırken Rüya (Dilan Çiçek Deniz) gerçeklerle yüzleşmek zorundadır. Öte yandan Çiçek (Hazar Ergüçlü) kendini bulmalı ve kendisi için bir şeyler yapmalıdır.

Siz de TV'de bugün hangi diziler var merak ediyorsanız , yeni sezon yayın akışları ve en güzel bölümleri tekrar tekrar izlemek isterseniz, OkuHaber Kültür Sanat sayfasını takip etmeyi unutmayınız.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6614413/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-11-mart-2021-gunun-dizileri-persembe