Erbakan: Bütün Siyasi Partilerle Diyalog Halinde Olmayı İsteriz

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret ederek görüştü.

Fotoğraf Hediye Etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, babası olan Necmettin Erbakan’ın Başbakanlığı'ndaki 54. Hükümette İçişleri Bakanlığı yapan Akşener ile tokalaşmasına ilişkin bir fotoğraf hediye etti. 

Erbakan, Akşener'i İYİ Parti genel merkezinde ziyaret etti. Heyetler halinde yapılan görüşmede Erbakan, Akşener İçişleri Bakanı iken 54. Hükümetin Başbakanı olan Necmettin Erbakan ile tokalaşmalarını gösteren fotoğraf hediye etti.

Görüşme ardından basın mensuplarına açıklama yapan Erbakan, 54. Hükümette bakan olan Akşener'e "özel bir kıymet verdiklerini" aktardı. 

"Bütün Siyasi Partilerle Diyalog Halinde Olmayı İsteriz"

Erbakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme planları olup olmadığı sorusuna şu yanıtı verdi: 

Biz daha önce çeşitli siyasi partiler ile bir araya geldik. Önümüzdeki hafta da yine bazı siyasi partilerle Genel Merkezimizde bazı siyasi partiler ile görüşme gerçekleştireceğiz. Elbette ki bütün siyasi partilerimizle de diyalog halinde olmayı isteriz. Ülkenin, milletin, insanlarımızın derdine derman olma yolunda, bu sorunların çözülmesi yolunda hepsiyle görüşmeyi arzu ediyoruz.

 

- OKU HABER, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/6624890/erbakan-butun-siyasi-partilerle-diyalog-halinde-olmayi-isteriz