TV'de Bugün Hangi Diziler Var? 14 Mart 2021 Günün Dizileri Pazar

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

TV'de bugün hangi diziler var merak ediyorsanız hemen sizi bilgilendirelim! 14 Mart 2021 günün dizileri Pazar yayın akışı ile TV keyfinden mahrum kalmayın. İşte, günün dizileri...

Bugün Hangi Diziler Var? 14 Mart 2021 Pazar Günün Dizileri

1- Arıza

Kanal: Show TV
Saati: 20:00
Bölüm: 26

Arıza Son Bölümde Neler Oldu?

Güçlü rakibi Ali Rıza'yı mağlup eden Ali Rızai Selim'e gelir ve Balaban'ın ailesi ve babası hakkında yeni bilgiler öğrenir. Mithat, Balaban, Burak ve Murat'ın kurduğu ittifak ise yeni bir plan geliştirerek Haşmet ve Ali Rıza'yı diz çöktürmeyi hedefliyor. Hasmet'in Ali Rıza'dan rahatsız olduğunu bilen ihtiyar, Hasmet'le yüzleşerek en büyük sırrını açıklar ve "Ali Rıza benim oğlumdur.'' der. Mert ve Halide, birlikte babasının mezarına girerek babasının izini sürmeye başlar. Ancak mezarlıkta hiç beklemedikleri bir durumla karşılaşacaklardır.

2- Hercai

Kanal: ATV
Saati: 20:00
Bölüm: 63

Hercai Son Bölümde Neler Oldu?

Dilşah, Reyyan'ın ile Miran'ın saklandığı gerçeği öğrenir ve elindeki belgeleri Reyyan'a koz olarak kullanmaya başlar. Ama ne olursa olsun Reyyan kararından dönmeyecektir ve Umut'un onu unutmasına izin vermeyecek bir an bırakmak istemektedir. Nefret ve kızgınlık yüzünden en basit mutluluğa bile sahip olmadıklarını anlayacaktır. Oğulları için geride düzgün düğün fotoğrafları bile kalmayan Miran, artık harekete geçmeye karar verir. Düğün gibi!


3- Kefaret

Kanal: FOX TV
Saati: 20:00
Bölüm: 18

Kefaret Son Bölümde Neler Oldu?

Sinan, beklenmedik bir anda Zeynep'in yanında Cansu'yu gördü ve kızını Kartal'dan korumak için Emmett'in çiftliğini korurkeni Arzu'da Ahmet'in evinde gözaltına almaya başladı. Arzu bir an önce iyileşip Cansu'yu Zeynep'ten uzaklaştırmayı planlarken, Zeynep'in gerçek çocuğunun Cansu olabileceğine dair şüphesi arttı. Kartal, Sinan ve adamlarının sürpriz saldırısından zar zor kurtuldu, Mehmet'i takip ederek Cansu'yu buldu. Zeynep gerçeği anlayabilir ve Sinan, Cansu'yu Kartal'dan koruyabilir mi?


4- Menajerimi Ara

Kanal: Star TV
Saati: 20:00
Bölüm: 29

Menajerimi Ara Son Bölümde Neler Oldu?

Dicle'nin Ömer'le görüşmesi işleri daha da karmaşık hale getirse de Barış'ın tepkisi onların Ömer'le birlikte karakola düşmesine neden oldu. Serkan, maaş konusunda herkesi sıkıştırmaya devam ederken, Kıraç'ın fikirleri yönetici ve asistanları yeni bir maceraya sürükledi. Kıraç, oyuncu ve partnerinin sahnede karşılaştığı krizi çözmeye çalıştı. Dicle, Barış'ın ayaklarına adımını attığında önünde Barış'ın annesi Ayla'yı buldu. Serkan, Feris'in hamilelik süreciyle ilgili olarak Çınar'dan yardım aldı. Peride'nin Ece'den öğrendiği gerçeği, onu şaşırtıcı bir ismi sorgulattı.

Daha fazla sanat, dizi, film ve festival haberlerinden geri kalmamak için, OkuHaber kültür sanat sayfasını takip etmeyi unutmayın...

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6624896/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-14-mart-2021-gunun-dizileri-pazar