TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 17 Mart 2021 Günün Dizileri Çarşamba

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

Haftanın tam ortasında bakalım bu akşam hangi diziler var? TV'de bugün hangi diziler var sorusunun cevabını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Çarşamba günü dizileri saat kaçta? Sadakatsiz, Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir ve Masumiyet dizilerinin çoğu aynı saatte başlıyor. Siz hangisini izleyeceksiniz? İşte, Çarşamba günü dizileri ...

Bugün Hangi Diziler Var? 17 Mart 2021 Çarşamba Günün Dizileri

1 - Sadakatsiz

Kanal: Kanal D
Saati: 20:00
Bölüm: 22

Sadakatsiz Son Bölüm Neler Oldu?

Sadakatsiz son bölümde, Volkan, oğullarıyla birlikte Asya'ya gider ve Ali'nin psikolojisi için gerekli bir konuşma yapar. Volkan, gecelerini Ali'yi kullanarak Asya ile geçirmeye devam etmektedir. Keyifli gecenin sonunda, Asya'ya tekrar aile olabileceği duygusu yaşatmak için bazı cümleler kuran Volkan, öte yandan Derin'le olan evliliğinde, sahte mutluluk gösterisi oynamaktadır.


2 - Benim Adım Melek

Kanal: TRT 1 
Saati: 20:00
Bölüm: 57

Benim Adım Melek Son Bölüm Neler Oldu?

Benim Adım Melek son bölümde, Alpay, Melek'in bağışçısı olacağını söyleyerek Halil'den bir bedel istedi. Halil, talebine cevaben ne yapacak? Melek, nakil öncesi hazırlıklar için hastaneye gitti, ailesi ve arkadaşları ona destek verdi. Moralleri yükseltmek için Cumali ve Seyitali Halil ve Melek'i nasıl şaşırttılar? TRT1 ekranlarından Çarşamba akşamları izleyebilirsiniz?

3 - Doğduğun Ev Kaderindir

Kanal: TV 8
Saati: 20:00
Bölüm: 36

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde, Mehdi, Cemile'nin hayal kırıklığını duydu ve Benal ile son bir kez konuşmak istedi.  Mehdi, Benal ile yüzleşirken çocuklarını bırakmayacağını söyledi. Zeynep, hayatında yeni bir sayfa açan Barış'ın evlenme teklifini kabul etti. Şu anda, geçmiş yaşamı ile yüzleşen Zeynep'i zor günler beklemektedir. Artık önünde iki yol var. Ya her şeyi göz ardı edip Barış'la mutlu bir hayat yaşayacak ya da kaderini paylaşanlara yardım edecek.

4- Masumiyet

Kanal: Fox TV
Saati: 20:00
Bölüm: 4

Masumiyet Son Bölümde Neler Oldu?

Sunulan şok edici kanıtlar, Ela'ya en yakın olanların bile kafasını karıştırıyor. Yaşadığı şok ve geçirdiği ameliyat nedeniyle zihninde boş yerler kalan Ela bile kendinden şüphe ediyor ve Bahar her zamanki gibi kızının arkasında duruyordu. Ancak Bahar'ın gücü kızını korumaya yetmedi. Linç kültürünün gelişmesiyle birlikte zaten sert olan süreç Ela'ya yönelik psikolojik şiddete dönüştü. Öte yandan İlker'in tutuksuz yargılanması talebi de kabul edildi.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6634728/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-17-mart-2021-gunun-dizileri-carsamba