TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 20 Mart 2021 Günün Dizileri Cumartesi

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

Bugün de TV'de bugün hangi diziler var sorusunun cevabını almaya hazır mısınız? 20 Mart Cumartesi günü dizileri ile günün yorgunluğunu atmaya hazır olun. İşte, en çok beklenen Cumartesi dizileri ...

Bu Akşam Hangi Diziler Var? 20 Mart 2021 Cumartesi Günün Dizileri

1- Gönül Dağı

Kanal: TRT 1
Saati: 20:00
Bölüm: 21

Gönül Dağı Son Bölümde Neler Oldu?

Gönül Dağı son bölümde, Dilek'in Taner'in teklifine olumlu cevabı ile ikili durumu ailelerine açmaya karar verdi. Ancak Taner ve Dilek için bu konuşma o kadar kolay olmadı. Düğün, aile yemeğinin sonunda konuşuldu. Zahide sade bir düğün düzenlemekte ısrar etti, ancak Muammer araya girince nişan ve düğün kararları verildi.  Yaşar'ın baskısına artık dayanamayan Elif yüzüğü çıkardı. Yaşar bunu anlayamadı, bu yüzden nişan günü olay çıkardı. Uyuşturucu kullanımı nedeniyle sağlığı bozulan Semir, herkesi korkuttu. 

2- Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Kanal: Show TV
Saati: 20:00
Bölüm: 56

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölümde Neler Oldu?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde, Kadıoğulları ve Mollaoğulları uzun yıllardır iki aile ilk kez bir arada güçlerini birleştirdi. Sonunda, bütün aşıklar yeniden bir araya geldi ve iki ailenin kara bulutları neredeyse tamamen dağıldı. Sonunda, bütün aşıklar yeniden bir araya geldi ve iki ailenin kara bulutları neredeyse tamamen dağıldı. Artık herkes kendi hayatına bakacak.

3- Sen Çal Kapımı

Kanal: FOX TV
Saati: 20:00
Bölüm: 36

Sen Çal Kapımı Son Bölümde Neler Oldu?

Eda, Serkan'ın onu öptüğünde her şeyi hatırlayacağını umdu.. Serkan bunu neden yaptığı sorulduğunda Eda'nın cevabı onu çok kızdırdı. Serkan'ın hamlesi ikili arasındaki aşk oyununu yoğunlaştırdı. Peki Eda, Serkan'ı mı yoksa sadece bu aşk oyununu mu kazanacak?

4- Kardeşlerim

Kanal: ATV
Saati: 20:00
Bölüm: 5

Kardeşlerim Son Bölümde Neler Oldu?

Kardeşlerim son bölümde, Ömer ve Oğulcan'ın dertleri de Kadir'i sıkıntıya sokar. Kadir Aybike'yi intikam almak için kandırdığında, yaşamak üzere olduğu şok yüzünden hayal kırıklığına uğradı. Kadir, başının belada olmadığını düşünse de kardeşler son olan kazayla şok oldu.

Sizde en sevilen TV dizileri, dizilerin yeni bölümleri ve yayın saatleri hakkında bilgi almak için, OkuHaber yayın akışını takip etmeyi unutmayın...

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6792316/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-20-mart-2021-gunun-dizileri-cumartesi