TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 24 Mart 2021 Günün Dizileri Çarşamba

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

Haftanın tam ortasında bakalım bu akşam hangi diziler var? TV'de bugün hangi diziler var sorusunun cevabını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Çarşamba günü dizileri saat kaçta? Sadakatsiz, Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir ve Masumiyet dizilerinin çoğu aynı saatte başlıyor. İşte, Çarşamba günü dizileri ve yayın saatleri!

Bugün Hangi Diziler Var? 24 Mart 2021 Çarşamba Günün Dizileri

1 - Sadakatsiz

Kanal: Kanal D
Saati: 20:00
Bölüm: 23

Sadakatsiz Son Bölüm Neler Oldu?

Sadakatsiz son bölümde, Asya’nın hamlesi, oynadığı oyunlarda kartları yeniden dağıttı. Beklenmeyen haberler Asya, Sinan, Volcan ve Derin'de yeni krizleri tetikledi. Selçuk, Gülnur'ların artan baskısına boyun eğmedi ve daha zor duruma sokmaya kararlıydı. Derin ile Volkan arasındaki ilişkide, ipler gittikçe gerginleştiğinde, şok edici gelişimin kaçınılmaz sonunun habercisi olur mu?

2 - Benim Adım Melek

Kanal: TRT 1 
Saati: 20:00
Bölüm: 58

Benim Adım Melek Son Bölüm Neler Oldu?

Benim Adım Melek son bölümde, Alpay hastaneden taburcu edildi. Seyitali, Halil'i hapisten çıkarmak şartıyla konağın mülkiyetini Alpay'a devretmeye kararlıdır. Cumali, Seyitali'nin fark yaratacağını fark etti. Kenan'ı görünce Alpay ne yapacağını bilemedi, Seyitali ile yaptığı anlaşmaya karışmamak için Kenan'ı ortadan kaldırmaya karar verdi. İdris'in hayatından endişelenen İdris, birden ortadan kayboldu ve Alpay kaçışta çare buldu. Ömer Defne ile bir Karadağ malikanesinde yaşamaya kararlıdır ama ailelerine nasıl anlatacaklarını bilmiyorlar.

3 - Doğduğun Ev Kaderindir

Kanal: TV 8
Saati: 20:00
Bölüm: 36

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde, Mehdi, Cemile'nin hayal kırıklığını duydu ve Benal ile son bir kez konuşmak istedi.  Mehdi, Benal ile yüzleşirken çocuklarını bırakmayacağını söyledi. Zeynep, hayatında yeni bir sayfa açan Barış'ın evlenme teklifini kabul etti. Şu anda, geçmiş yaşamı ile yüzleşen Zeynep'i zor günler beklemektedir. Artık önünde iki yol var. Ya her şeyi göz ardı edip Barış'la mutlu bir hayat yaşayacak ya da kaderini paylaşanlara yardım edecek.

4- Masumiyet

Kanal: Fox TV
Saati: 20:00
Bölüm: 5

Masumiyet Son Bölümde Neler Oldu?

Masumiyet son bölümde, İlker'in şok edici ziyareti yeni sorunlara neden olurken, bazı soruları yanıtlar ve yalanlara son verir. Ela ile Bahar'da mahsur kalan İlker, savunmasında reddettiği ilişkiyi kabul etmek zorundadır. Ancak İlker'in açıklaması Ela'nın özgüvenini yeniden kırdı. Bahar, o güne kadar madalyonun öbür yüzü olan kızı için sadece adalet aradı. Ilgazlar'ın yaptığı bir algı operasyonu ile birçok sorunla da karşı karşıya kaldı.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6805954/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-24-mart-2021-gunun-dizileri-carsamba