TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 25 Mart 2021 Günün Dizileri Perşembe

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

TV'de bugün hangi diziler var merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Bir Zamanlar Çukurova , Mucize Doktor , Akrep ve Alev Alev gibi dizilerin hangisini izleyeceksiniz? TV'de bugün hangi diziler var işte detaylar!

Bugün Hangi Diziler Var? 25 Mart 2021 Perşembe Günün Dizileri

1 - Bir Zamanlar Çukurova

Kanal: ATV 
Saati: 20:00
Bölüm: 89

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Oldu?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde, Demir, Çukurova'nın dört bir yanındaki afişlere ve Adnan Yaman'ın el yazısıyla yazılan mektuplarına el konulmasını emretti. Fikret, Demir'in öfkesini uzaktan izledi ve artık morali bozuktu. Çünkü afiş faydalı ve tüm Adana şimdi Adnan Yaman'ın başka bir oğlu olduğundan bahsediyor. Aynı zamanda hastaneden taburcu edilen Züleyha, afişte ormana kaybolduğunda o gece yaşananları hatırlıyor! Ama Demir'e bunu şimdi anlatmak öfkesini artıracak! Sırlarını sadece Sevda ile paylaşmaya karar verdi. Bu olayı duymak Fikret'i mutlu etti ama şimdi intikam alıyor ve felakete yol açabilecek bir planı uygulamaya başladığını kimseye söylemedi.

2 - Mucize Doktor

Kanal: FOX TV
Saati: 20:00
Bölüm: 55

Mucize Doktor Son Bölümde Neler Oldu?

Mucize Doktor son bölümde, Hastane çok meşguldü. Adil Erinç Vakfı ve acil servisten gelen davalar birbiri ardına meydana gelse de, Nazlı'nın saldırısının şokunu kimse kaldıramadı. En önemlisi çok eski bir arkadaşın hastalığı işleri iyice zorlaştırdı. Nazlı'da şiddete karşı savunmasız kalarak hastaları korumaya çalıştı. Vuslat arkadaşını kurtarmak için tüm hastaneyi seferber etti. Ama o sadece Vuslat'ın eski bir arkadaşı mı?

3 - Akrep

Kanal: Star TV
Saati: 20:00
Bölüm: 15

Akrep Son Bölümde Neler Oldu?

Akrep son bölümde, Ferda hapisten çıktıktan sonra hemen nefesini tutarak kızı Merve'yi ziyaret etti. Perihan, Ferda'nın Merve ile konuşmasına engel oldu ve Ferda'nın evden çıkması için ağır sözler kullandı çünkü artık Perihan'ın tek amacı kızı Berna'nın katili Ferda'nın hayatını cehenneme çevirmektir. Ahmet, kızının nerede olduğunu öğrenmeye çalışırken Ferda'nın önünde durmaktadır. .

4- Alev Alev

Kanal: Show TV
Saati: 20:00
Bölüm: 20

Alev Alev Son Bölümde Neler Oldu?

Alev Alev son bölümde, Çelebi'nin sahip olduğu evde bir dakika bile geçirmek istemeyen Ozan, evi boşaltsa da, bu zor günler Ozan ile Semre arasında duygulara yol açtı. Çelebi'nin tehdidine rağmen Tomris, Cemre'ye yardım etmeyi bırakmadı. Rüya, Ömer'e taşınırken ilişkileri daha tutkulu hale geldi. Çelebi, Cemre'yi eve dönüp stratejisini değiştirmeye ikna edemeyeceğini anladı. 

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6809659/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-25-mart-2021-gunun-dizileri-persembe