AKP’li Naci Bostancı, Uyuşturucu Kullandığı Ortaya Çıkan AKP'li Kürşat Ayvatoğlu için Açıklama Yaptı

AKP Grup Başkanı Naci Bostancı, uyuşturucu madde kullandığı gerekçesiyle ikinci kez gözaltına alınan AKP’li büro memuru Kürşat Ayvatoğlu hakkında sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Durumu ''kötü örnek'' olarak değerlendiren Bostancı Twitter hesabından şu sözlerle paylaşım yaptı:

“Hukuk dışı her kişi için adalet çalışır gereğini yapar. Toplumu temsil eden partilere karşı bir kötü örnek üzerinden kampanya yapmak ancak trollerin işi olabilir. Sosyal medyanın karanlık dehlizlerinde yitirilen akıl sadece kendine ve nihayetinde topluma ve demokrasiye zarar verir”

Ne Olmuştu?

AKP’li büro memuru Kürşat Ayvatoğlu'nun Ankara’da bir otomobil içinde seyir halindeyken uyuşturucu madde kullandığı görüntüleri sosyal medyada hızla yayılmış ve bu nedenle gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı. Ayvatoğlu ise ifadesinde, kendisinin uyuşturucu madde kullanmadığını, pudra şekeri ile şaka yaptıklarını söylemişti. Serbest bırakılan Ayvatoğlu için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan yeni bir açıklamada ikinci kez gözaltı kararı verildiği duyuruldu.

- OKU HABER, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/6863975/akpli-naci-bostanci-uyusturucu-kullandigi-ortaya-cikan-akpli-kursat-ayvatoglu-icin-aciklama-yapti