TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 31 Mart 2021 Günün Dizileri Çarşamba | Bu Akşam Hangi Diziler Var? Dizilerin Yeni Bölüm Fragmanları Yayınlandı mı?

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

Eğer TV'de bugün hangi diziler var sorusunun cevabını almak için buradaysanız doğru yerdesiniz! Çarşamba günü dizileri saat kaçta? Sadakatsiz, Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir ve Masumiyet dizilerinin yeni bölüm fragmanları yayınladı mı? İşte, Çarşamba günü dizileri ve yayın saatleri!

Bugün Hangi Diziler Var? 31 Mart 2021 Çarşamba Günün Dizileri

1 - Sadakatsiz

Kanal: Kanal D
Saati: 20:00
Bölüm: 24

Sadakatsiz Son Bölüm Neler Oldu?

Sadakatsiz son bölümde, Derin'in planı gözlerini kararttı ve ardından yaşananlar ekran karşısındakileri şok etti. Derin ortadan kaybolduğunda, Asya ve Volkan'ın evdeyken polisin gelmesi yeni bir oyun olasılığını da beraberinde getirdi. Volkan'ın gerginliği nedeniyle Delin'in boğazına yapışması ve tehdit edilmesi insanların merakını uyandırdı. 

2 - Benim Adım Melek

Kanal: TRT 1 
Saati: 20:00
Bölüm: 59

Benim Adım Melek Son Bölüm Neler Oldu?

Benim Adım Melek son bölümde, Gülce'nin babasıyla gittiği haberi Mithat ve Seyran'ı mahvetti. Mithat, İhsan'ın avukatından yardım istedi ancak Gülce veya Erdal'dan hiçbir iz bulunamadı. Halfeti'de Zümrüt'ü bulacağını düşünen Kumari, Sethattari ile yola çıktı. Zümrütsüz yıkıldığında Cumali, Defne'de yaşananlardan kendini sorumlu tuttu. Ömer, karısı Defne'nin arkasında durdu ve ona destek verdi.

3 - Doğduğun Ev Kaderindir

Kanal: TV 8
Saati: 20:00
Bölüm: 37

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde, Mehdi, çocuğunu kimseye vermemeye, yalnız başına bakmaya kararlıdır. Nuh'un resti ve Cemile nihayet onunla yüz yüze görüşüp ne yaptığına karar verdikten sonra tamamen yalnızdı. Geçmişi değiştirmeye çalışırken, bugününü ve geleceğini alt üst eden Mehdi için karar verme zamanı gelmişti. Her şeyi geride bırakıp geçmişe, geçmiş hayata dönmek mümkün mü? 

4- Masumiyet

Kanal: Fox TV
Saati: 20:00
Bölüm: 6

Masumiyet Son Bölümde Neler Oldu?

Masumiyet son bölümde, Ela ile İlker arasında olay yerinde yaşanan yüzleşme, Ela'nın kaybettiği parçanın yerini aldı. Ela'nın hatırladıklarını silmesi kolay değildir. Bir yandan köşede sıkışıp kalan Elizabeth Rem'in şok edici intiharı, diğer yandan Elker'ın Ela'dan gördüğü tepki. Hale, oğlunu kurtarmak için düğmeye bastı ve İlke'yi yurtdışında kaçırmak için harekete geçti. Öte yandan İrem'in video kasetinden sonra yaşananlar, Bahar ve Ela'nın zorbalık sınavına bir kez daha katkıda bulundu.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6874371/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-31-mart-2021-gunun-dizileri-carsamba-bu-aksam-hangi-diziler-var-dizilerin-yeni-bolum-fragmanlari-yayinlandi-mi