TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 8 Nisan 2021 Günün Dizileri Perşembe | Kanallarda Bugün Hangi Diziler Var?

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

TV'de bugün hangi diziler var sorusu yine gündemdeyken, bizde birlikte bu konuya bakalım. Bir Zamanlar Çukurova , Mucize Doktor , Akrep ve Alev Alev gibi dizilerin yayınlandığı Perşembe gecesi, siz ne izleyeceksiniz? TV'de bugün hangi diziler var işte detaylar!

Bugün Hangi Diziler Var? 8 Nisan 2021 Perşembe Günün Dizileri | Dizilerin Yeni Bölüm Fragmanları!

1 - Bir Zamanlar Çukurova

Kanal: ATV 
Saati: 20:00
Bölüm: 91

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Oldu?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde, Demir, uzun süredir peşinde olduğu gizli düşmanla yüzleşir! Düşman, babasının terk edilmiş bir kadına saldırdığını ve onu bir çocukla sokakta zalimce bıraktığını iddia etti. Düşman Fikret'ti ve Fikret'in yeğeni olduğunu biliyordu! Fikret yıllarca eşitsiz koşullarda buluşmak için bekledi ama sonunda iki kardeş karşı karşıya geldi. Şimdi birbirine kanla bağlanan ve birbirlerinden ölesiye nefret eden iki genç adam kozlarını paylaşacak. Ayrıca hesaplamalar Fikret'in yıllardır hatırladığı yağmurlu gecelerden başlayacak.

2 - Mucize Doktor

Kanal: FOX TV
Saati: 20:00
Bölüm: 57

Mucize Doktor Son Bölümde Neler Oldu?

Mucize Doktor son bölümde, Bir daha ameliyat olamayacağı gerçeğiyle karşı karşıya kalan Ferman, pes etmemeye kararlıdır. Başarı şansı az olsa da Ali, Ferman'ın elini kurtarmak için tüm yeteneklerini seferber etti. Öte yandan, Demir'in ortadan kaybolması ve Tanju'nun bölümdeki tek uzman olarak kalması, asistanlara yepyeni bir fırsat sağlandığı anlamına geliyordu. Sonunda Ferman'ın el ameliyatı başladı. Bu bir devrin sonu mu olacak? Yoksa her son bir başlangıç ​​mı?

3 - Akrep

Kanal: Star TV
Saati: 20:00
Bölüm: 17

Akrep Son Bölümde Neler Oldu?

Akrep son bölümde, Ferda, tasarladığı bir planla kızı Ayşem'e Ahmet'in karanlık yüzünü göstererek amacına ulaştı. Ferda, kendisinden sakladığı babanın Ahmet olduğunu söylese de Ayşem kaçıp yeni öğrendiği babasına tepki gösterdi. Duru, Hakan'ın borcunu ödemek için kumarhaneye gitti. Polis kumarhaneye bastığında, Aras kameradan Duru'ya baktı ve Duru'yu gizli bir odaya sakladı. Birbirlerinin gözlerinde gördükleri aşk onları yeniden yakınlaştırdı! Ferda onları güvenlik odasında monitörden izleyecek ve bu fırsatı kaçırmayacak ...

4- Alev Alev

Kanal: Show TV
Saati: 20:00
Bölüm: 22

Alev Alev Son Bölümde Neler Oldu?

Alev Alev son bölümde, Cemre ve Ozan'ın öpüşmesinin ardından Çelebi'nin gizli komplosu Ozan'ın başını belaya soktu. Rüya, Ömer'in ani evlilik teklifi karşısında şaşırır ve bu durum ilişkilerini şaşırtır. Atlas, Çiçek'e neden konuşmadıklarını söylediğinde İskender ve Çiçek şok edici bir konumda olduklarını hissettiler. Tomris tünelinin sonundaki ışık parladığında, beklenmedik bir isim kurtulmasına yardım etti. Cemre, Çelebi ile yaptığı savaşta çok tehlikeli bir durumu göze alır ve kocasının açığını öğrenmeye çok yakındı.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6904305/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-8-nisan-2021-gunun-dizileri-persembe-kanallarda-bugun-hangi-diziler-var