Akhisar Belediyesi'nden Nakit Desteği ve Gıda Yardımı

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu,esnafa para ve gıda yardımı yapılacağını duyurdu. Kısıtlamalar nedeniyle iş yerlerini kapatmak zorunda kalan ve zor günler yaşayan esnafın zararının azaltılması hedefleniyor.  

Kahvehane İşletmelerine Verilecek

Toplamda 500 TL nakit yardım yapacaklarını açıklayan Dutlulu, kahvehanelere öncelik verileceğini söyledi. Yapılan esnaf ziyaretlerinde zor günlerin dayanışma ile aşılacağına vurgu yapıldı. Dutlulu konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yayınlanan son genelge ile yeniden kepenk kapatan kahvehane esnafımıza 500 TL nakit yardımı yapacağız. Ayrıca bu işletmelerde çalışan işçi kardeşlerimize de Ramazan ayı için özel olarak hazırladığımız gıda yardım paketlerimizden vereceğiz. Yardımlaşma ve dayanışmanın değerini en çok hissettiğimiz mübarek Ramazan ayında da esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu zor günleri dayanışmanın gücüyle aşacağız.

“TÜM KAHVECİ ESNAFI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney kahvehanelere yönelik gündeme gelen uygulama için esnaf adına  Dutlulu'ya teşekkür ettiklerini söyledi:

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/6953080/akhisar-belediyesinden-nakit-destegi-ve-gida-yardimi