TV'de Bugün Hangi Diziler Var ? 21 Nisan 2021 Günün Dizileri Çarşamba | TV'de bugün hangi diziler var 21 Nisan 2021 Yayın Akışı

Dizi  Avcısı
Dizi Avcısı

TV'de bugün hangi diziler var, TV'de bu akşam hangi diziler verilecek biliyor musunuz? Hazırsanız hep birlikte Star TV'de, ATV'de hangi diziler var ve diğer kanallarda en çok izlenen hangi diziler olacak birlikte görelim! 

TV'de Bugün Hangi Diziler Var? TV'de 21 Nisan Çarşamba Akşamı Hangi Diziler Olacak? Kanal D, TRT 1, TV8 ve FOX TV Hangi Dizileri Verecek?


1 - Sadakatsiz

Kanal: Kanal D
Saati: 20:00
Bölüm: 27 ( Yayınlanmayacak)

Sadakatsiz Son Bölümde Neler Oldu?

Sadakatsiz son bölümde, Derin çaresizlikle kurtarılmayı beklerken, Asya’nın sabrı da gücü de günden güne azalmaktadır. Yaşanan gelişmeler Asya’yı geçmişe götürse de, alacağı kararlarla herkes için en iyisini yapmayı kafasına koymuştur. Derin’i bulmak için kendini paralayan Volkan, çok ciddi bir gerçekle burun buruna gelmiştir.

2 -  Benim Adım Melek

Kanal: TRT 1 
Saati: 20:00
Bölüm: 62

Benim Adım Melek Son Bölüm Neler Oldu?

Benim Adım Melek son bölümde, Zeynel yeni kavuştuğu kardeşini, Kerem de duygularını söyleyemediği İkra’sını kaybetmiştir. Bu adam öldürmeye şahit olan Mithat ise almış olduğu darbeler kararı fazlaca kan yitirmiş hastanede, yaşam mücadelesi vermektedir. Herkes bir taraftan yaşanmış olan acıyla kahrolurken öteki taraftan onlara bunu yaşatanın kim bulunduğunu bulmaya çalışır.

3 - Doğduğun Ev Kaderindir

Kanal: TV 8
Saati: 20:00
Bölüm: 40

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde, Zeynep patronluğunun ilk gününde oldukca heyecanlıdır. Barış Zeynep'in hukuk danışmanı olarak şirkette yerini alır. Nesrin'nin abisi olarak hayatlarına giren Tarık'tan ilk görüşte olumsuz elektrik alır Gülbin bir yabancı olarak, Nesrin adıyla Zeynep'in yaşamına sızsa da geride bıraktıkları kız evladı Gülbin olarak karşılarına çıkmak için doğru tarihi bekleyecektir.

4- Masumiyet

Kanal: Fox TV
Saati: 20:00
Bölüm: 9

Masumiyet Son Bölümde Neler Oldu?

Masumiyet son bölümde, annesinin düşürülmüş olduğu durumu hazmedemeyen Ela, Bahar’a yardım etmek harekete geçer ve tüm yollar onu İlker’e götürür. Bahar ve Harun, kendi yöntemleriyle Ilgazlar’a karşı harekete geçer. Ela’nın dengesi İlker tarafınca bir defa daha sarsılırken, en büyük olay ise Ilgazlar’da yaşanır.

- OKU HABER, Dizi Avcısı tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/6998402/dizi-avcisi/tvde-bugun-hangi-diziler-var-21-nisan-2021-gunun-dizileri-carsamba-tvde-bugun-hangi-diziler-var-21-nisan-2021-yayin-akisi