Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Sen Bostan Korkuluğu Musun?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Kocaeli Karamürsel’de vatandaşlar tarafından “128 milyar dolar nerede”, “Topuklu efe”, “Dik dur eğilme, Türk milleti seninle”, “Dereköy’de orman arazilerine sahip çık abla” pankartları ile karşılandı.

Meral Akşener Erdoğan'a Karamürsel'de Cevap Verdi

Bir sandalye üzerine çıkarak toplanan kalabalığa seslenen Meral Akşener Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ''Söke söke alacağız'' sözleri için şunları söyledi:

“Ben bu meydanda defalarca kez konuşmuşundur. Bana sandalyede konuşmak nasip olurken birileri de saraylarda konuşuyor. Ben halimden memnunum. Buradasınız, kadınla gençle bir aradayız. Azıcık sohbet edelim sizle.
Bugün pandemiden dolayı normalleşiyoruz. Dakika bir gol bir. Zamlar geldi. 20 Ocak’tan beri esnafları geziyoruz. Esnaf elektrikten şikayetçi. Alım gücünün düşmesinden şikayet ediyor. Gerçekten saraya gitti bu sandalyeyi unuttu, sizleri unuttu. Biz sandıkta kendimizi hatırlatacağız. Diyor ki; ‘sizden söke söke alacağız.’ Hadi oradan be. Adam diyor ki; neyse adam demeyelim arkadaş kızar. ‘Açları da sen’ doyur. Sen bostan korkuluğu musun? İn de doyuralım. Ortaya dökülen pislikleri gördük. Hırsızlık yapmayan bir adam bile olmaz mı yanında?”

 

- OKU HABER, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/7363889/meral-aksenerden-cumhurbaskani-erdogana-sen-bostan-korkulugu-musun