Cumhurbaşkanı Erdoğan: 19 Yıldır Bu Ülkeyi Hizmet Siyaseti ile Yönetiyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum'da açılan şehir hastanesinin tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından yapıldığını ifade ederken şu sözlere yer verdi:

"Biz 19 yıldır bu ülkeyi eser ve hizmet siyaseti ile yönetiyoruz. Bugüne kadar karşımıza eser adına, hizmet adına, proje adına, yatırım adına tek bir somut taahhütle çıkan olmadı. Boş teneke gibi gürültü çıkarmanın, yalan, iftira ve istismar siyaseti yapmanın ötesinde bu ülkeye hiçbir sözü olmayanlar, hangi ittifakı kurarlarsa kursunlar milletimizden karşılık bulamazlar" 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan konu ile ilgili şu görüşlerini paylaştı:

"Erzurum Şehir Hastanesi, İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası, Canlı Hayvan Pazarı" ve yapımı tamamlanan diğer projelerin açılış töreninde konuştu. Rize'de yaşanan sel felaketine ilişkin Erdoğan, "Bakan arkadaşlarımızın (İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaşım ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu) çok büyük felakete maruz kalan yerlerin afet bölgesi ilan edilmesi noktasında bizden beklentileri oldu. Oraların yapılacak çalışmayla afet bölgesi ilan edilmesi konusunda kendilerine bu haberi verelim dedim. O bölgeler afet bölgesi olacak ve yapacağımız ilk kabine toplantısında da bunu teminat altına alacağız" 

''Boş Teneke Gibi Ses Çıkarmanın, Yalan, İftira ve İstismarın Milletimizde Karşılığı Yok''

Recep Tayyip Erdoğan, özellikle son yıllarda iktidarın sıkça eleştirilmesine de şu sözlerle tepki gösterdi:

''Biz 19 yıldır bu ülkeyi eser ve hizmet siyaseti ile yönetiyoruz. Bugüne kadar karşımıza eser adına, hizmet adına, proje adına, yatırım adına tek bir somut taahhütle çıkan olmadı. Boş teneke gibi gürültü çıkarmanın, yalan, iftira ve istismar siyaseti yapmanın ötesinde bu ülkeye hiçbir sözü olmayanlar, hangi ittifakı kurarlarsa kursunlar milletimizden karşılık bulamazlar.''

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/7493229/cumhurbaskani-erdogan-19-yildir-bu-ulkeyi-hizmet-siyaseti-ile-yonetiyoruz