Aydın Karacasu Belediye Başkanı Seçimlerini Bir Oy Farkla Cumhur İttifakı Adayı Mehmet Erikmen Kazandı

Aydın Karacasu Belediyesi Meclisi, MHP’li Belediye Başkanı Zeki İnal’ın istifasının sonrasında yeni belediye başkanını belirlemek için bugün sandık başına gitti. Yapılan seçimde, Belediye Meclisi üyelerinden Millet İttifakı adayı Cumhuriyet Halk Parti’li Erdinç Gümüş ile Cumhur İttifakı adayı Milliyetçi Hareket Parti’li Mehmet Erikmen yarıştı. Karacasu’nun yeni belediye başkanı, bir oy farkla MHP’li Mehmet Erikmen oldu.

Karacasu Belediye Başkanı Mehmet Erikmen: Herkesin Belediye Başkanı Olacağız

Belediye Başkanlığı seçiminin galibi MHP'li Mehmet Erikmen, salonda bulunanların tebriklerini aldıktan sonra teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Birlik beraberliğe vurgu yapan Mehmet Erikmen, şu sözlerle herkesin belediye başkanı olacağını dile getirdi:

“Oy veren, vermeyen sayın meclis üyesi arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Şunu herkesin bilmesini istiyorum ki biz Karacasu’da herkesin belediye başkanı olacağız. Hep beraber, birlik beraberlik içerisinde aldığımız hizmet bayrağını daha yukarılara taşıyacağız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Zaman konuşma zamanı değil çalışma zamanıdır”

- OKU HABER, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/7499743/aydin-karacasu-belediye-baskani-secimlerini-bir-oy-farkla-cumhur-ittifaki-adayi-mehmet-erikmen-kazandi