Abdurrahman Dilipak Aşı Karşıtları Mitinginde Konuştu: Biyolojik Neslin Son Çocukları Olacaksınız

Aşı karşıtları İstanbul'dan sonra bugün Ankara’da “Büyük Uyanış Başkent” mitingi düzenledi. Mitingte konuşma yapan Yazar Abdurrahman Dilipak toplanan kalabalığa ''Biyoljik neslin son çocukları olacaksınız'' diye seslendi. Düzenlenen aşı karşıtları mitinginde, güvenlik görevlileri ve vatandaşlar arasında, HES kodunu göstermek istememe ve maske takmak istememe nedenlerinden dolayı gerginlik yaşandı. Yazar Abdurrahman Dilipak, aşı karşıtları mitinginde şu konuşmayı yaptı:

“Uluslararası çetelerin ucuz denekleri olmak istemiyoruz.  Sizler, eğer onlar başarılı olurlarsa ki olmasınlar diye buradayız, biyolojik neslin son çocukları olacaksınız. Onlar yeni bir dünya senaryosu yazdılar. Dünya beşten büyüktür, bunu onlara göstereceğiz. Türkiye, DSÖ’den büyüktür, bunu onlara göstereceğiz. Burada kadınlar çoğunlukta. Kadınlar çocuk doğurmaz, toplumu doğururlar. Bütün insanlar kadınların çocuklarıdır. Anamızı ağlatmak istiyorlar. Çocuklar, ananıza sahip çıkın, anneler çocuklarınıza sahip çıkın. Onların elbiselerinin temizliğinden daha değerlidir kalplerinin temizliği. Onların karınlarını doyurmaktan daha değerlidir kafalarını doyurmak, sevgiye doyurmak.
Bugün biz, adına Covid dedikleri bir gribe karşı başımıza gelen belayı defetmek için bir aradayız. Bunların maskeleri sahte. Aslında onların gözlerine, yüzlerine, kulaklarına taktıkları maskeler var. Bizi de maskelemek istiyorlar. Onların bu aşıları yalan, onların PCR’leri yalan, yapan adam bile inanmıyor buna. ‘Altı ayda aşı yaptık’ diyorlar, altı ayda bu mikrop dört mutasyon, iki varyant geçiriyor, siz kimi kandırıyorsunuz? İki aşı dediler; dört, altı, TURKOVAC geliyor sekiz, dahası da gelecek. Sonra diyecekler ki ‘Kafanıza çip takalım, bitsin bu iş.’ İşte o zaman hepimiz birer robota dönüşmüş olacağız.”

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/7840326/abdurrahman-dilipak-asi-karsitlari-mitinginde-konustu-biyolojik-neslin-son-cocuklari-olacaksiniz