29 Eylül Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para, Sağlık | Günlük Burç Yorumları En Özel Yorumlarla Karşınızda!

Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları

29 Eylül 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para Merkür Retrosu burçları nasıl etkileyecek? Merkür Retrosu ne kadar sürecek?

Günlük burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için en özgün yorumlarla karşınızda!

29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para Durumu Neler Söylüyor?

29 Eylül 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para gibi riskli konuların geleceğini nasıl yorumlayacak? İşte başlıyor!

Koç Burcu & Yükselen Koçlar (21 Mart -20 mayıs) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Merkür Terazi'de geri gidiyor. İlişkileri güçlendirme, aktif diyaloglar ve temaslar başlatma ve karşılıklı olarak destekleyici hissetme fırsatınız var. Hedeflerinize ulaşmak için birlikte çalışabileceğiniz benzer düşünen insanlara ilgi duyacaksınız. Partneriniz varsa hoşgörülü olacak, anlayacak ve aranızdaki mutsuzluğu düzelteceksiniz ve her şey yoluna girecek. Yalnızsanız, bir tesadüf aşka bakışınızı tamamen altüst edebilir.

Boğa Burcu & Yükselen Boğalar (21 mayıs-20 Mayıs) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, 18 Ekim'e kadar Terazi burcunda geri giden Merkür sizin için çok faydalı, bu süre zarfında somut, pragmatik ve pratik bir tarafınız olacak. Günlük aktivitelere dikkat edin ve bu günlük aktivitelerin iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olup olmadığını anlamaya çalışın. Kendinizi tehlikeye atma riskiniz var.

İkizler Burcu & Yükselen İkizler (21 Mayıs-21 Haziran) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, 18 Ekim'e kadar, Merkür Terazi'de geri giderken, kendinizi bir adım ileri ve iki adım geri bulacaksınız. İyi gidiyor gibi görünen projeler ve planlar çökebilir. Projeyi duraklatmak ve yeniden kontrol etmek için bu zamanı kullanın. Partneriniz varsa, güçlü bir mizah anlayışınız varsa ve konuşmaya istekliyseniz, ilişkiyi güçlendirecek önemli bir projeden bahsedebilirsiniz. 

Yengeç Burcu & Yükselen Yengeçler (22 Haziran-22 Temmuz) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Terazi burcundaki Merkür retrosu ile 18 Ekim, evleri onarmak, boyamak ve yeniden düzenlemek için en iyi zamandır. Kalbinizi ve ruhunuzu evinize koyun, aile ilişkileri size mutluluk duygusu verecektir. Bu süre zarfında iş sözleşmesini, işbirliğini ve herhangi bir mesleki görevinizi de gözden geçirmeniz gerekebilir. Bir iş-yaşam dengesi bulmanız gerekiyor. Bir partneriniz varsa, iş veya para nedeniyle bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Belki bir seçim yapmak zorundasınızdır!

Aslan Burcu & Yükselen Aslanlar (23 Temmuz-22 Ağustos) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, 18 Ekim'e kadar Merkür Terazi burcunda geri harekette olacak, bu yüzden aniden patlamamaya dikkat edin çünkü gereksiz kızgınlığa neden olacaktır. Bazı durumlarda, kendinizi savunmanız gerekecek. Sosyal medyada bile nasıl iletişim kurduğunuzu kontrol etmeniz gerekecek. Yalnızsanız, bir kalp kazanabilirsiniz.

Başak Burcu & Yükselen Başaklar (23 Ağustos-22 Eylül) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, 18 Ekim'e kadar Terazi'de geri giden Merkür ile, mali durumunuzu anlamak ve parayı doğru harcayıp harcamadığınızı görmek için ideal bir zaman. Bazı alışkanlıklar yüzünden paranızı boşa harcadığınızı fark ederseniz, bir şeyleri değiştirmeye çalışın ve paranızı akıllıca kullanın. Zahmetli sorulara girmeyin, çünkü konuşmalar tartışmalara dönüşebilir. Yalnızsanız, çok az flört ve gündelik maceralar olacaktır.

Terazi Burcu & Yükselen Teraziler (23 Eylül-23 Ekim) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Terazi burcu ve yükselen Terazi, burcunuzdaki Güneş ve Mars, korku ve şüphenin üstesinden gelmek, özgüveninizi artırmak ve neler yapabileceğinizi keşfetmek için önemli bir desteği temsil ediyor. Ancak Merkür bugün geri harekette. Bu gezegen harekete ve temasa engeller koyuyor ve bu engelleri aşmanın bir yolunu bulmalısınız. Sonunda, öngörülemeyen durumlar nedeniyle bazı şeyleri ertelemek zorunda kalabilirsiniz. 

Akrep Burcu & Yükselen Akrepler (24 Ekim-22 Kasım) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, 18 Ekim’de Merkür Terazi burcunda gerileyecek ve heyecanınızı neyin harekete geçirdiğini ve sizi biraz yoran şeyleri çözme ihtiyacı hissedeceksiniz. Güçlü ve zayıf yönlerinizi daha iyi anlamanın zamanı geldi. Bunu ancak kendinizi düşünerek yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza şüpheyle baktığınızı da ekleyelim. Onların arkanızdan komplo kurduklarını düşünebilirsiniz. Ama işler göründüğü gibi değil, bu yüzden en kötüsünü beklemeyin! Akıl sağlığınızı korumak için çok çalışın.

Yay Burcu & Yükselen Yaylar (23 Kasım-21 Aralık) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, bazen istediğiniz hedefleri durdurmanız ve yeniden gözden geçirmeniz gerekir. Merkür Terazi burcunda geri giderken, 18 Ekim'den önce daha iyi bir gelecek için hedeflerimizi gözden geçirmenin zamanı geldi. Partneriniz varsa sorularınız yanlış anlaşılmalara ve gerginliğe neden olabilir.

Oğlak Burcu & Yükselen Oğlaklar (22 Aralık-20 Ocak) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, 18 Ekim'e kadar Merkür Terazi burcunda geri harekette olacak. Çok dikkatli olmalı ve hata veya yanlış anlamalardan kaçınmaya çalışmalısınız. Güneş'in Terazi burcunda bulunması, bir hatanın hemen fark edileceğine işaret eder. Bir partneriniz varsa, bu gün çok keyifli olacak. 

Kova Burcu & Yükselen Kovalar (21 Ocak-18 Şubat) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para  

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Merkür bugünden itibaren geri harekette olacak. Bazı küçük engelleri akıllıca aşabilirsiniz. Bu süre zarfında bugünden 18 Ekim'e kadar işlerin çözüm süreci biraz yavaşlayabilir. Bu, işlemin sonuçlanmayacağı anlamına gelmez, ancak bekleme süresinin beklenenden daha uzun olacağı anlamına gelir. Partneriniz varsa Merkür retrosunun varlığı yapıcı konuşmaları engelleyecektir. 

Balık Burcu & Yükselen Balıklar (19 Şubat-20 Mart ) | 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Balıklar ve Yükselen Balıklar, belirli bir birey veya iş durumu hakkındaki gerçeği bulmak için daha derine inmeniz gerekebilir. Merkür Terazi burcunda geri giderken, 18 Ekim'den önce gerçekte neler olduğunu anlama fırsatına sahip olacaksınız, bu da hayatınızı daha ileriye taşıyacaktır. Bu dönemde, özellikle borçlar veya krediler olmak üzere finansal konuların dikkatlice kontrol edilmesi önerilir. 

- OKU HABER, Günlük Burç Yorumları tarafından kaleme alındı
https://www.okuhaber.com/makale/7844295/gunluk-burc-yorumlari/gunluk-burc-yorumlari-ask