YouTube Videolarını Ücretsiz Olarak Nasıl İndirebilirim?
YouTube Videolarını Ücretsiz Olarak Nasıl İndirebilirim?

Click For English. 

YouTube, dünyanın dört bir yanından insanların izlenmesi için sergilenen videoları barındıran bir uygulamadır. İnsanlar internet bağlantısı olmadan da artık videolarını izlemek istediklerini belirtmişlerdir. YouTube videoları indirdikten sonra internet bağlantısı olmadan da o videoları izleme şansınız bulunmaktadır. Sizler de herkes gibi, Youtube Videolarını Ücretsiz Olarak Nasıl İndirebilirim? diye merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

Video indirmek her ne kadar size zor bir iş gibi gelse de aslında aşırı derecede kolay ve ücretsizdir. YouTube, sizlere video indirmek için hem bilgisayarınıza hem de mobil cihazınıza kurabileceğiniz bazı araçlar sunmaktadır. Bu araçları kullanarak siz de kolay bir şekilde video indirmesi yapabilirsiniz.

YouTube Videolarını İndirmek Yasal Mı?

Youtube’un videolarını indirmek için diğer uygulamaları kullanmak Youtube nin hizmet şartlarına aykırıdır. Bu durum yalnızca size video akışı sağlayabildiğinizi belirtir. Youtube videolarını indirmek, telif hakkı, sahibinden izin almanız ya da kamu malı olması veya olmaması durumundaki olası durumlarda telif hakkı ihlaline neden olacaktır.

Bununla beraber Youtube, web servisi ve kendi uygulamaları aracılığıyla video indirmek için sizlere bazı yollar sunmaktadır.

YouTube’un Videoları Bir PC’ye Nasıl İndirilir?

1. 4K Video İndiricisini Alın

Youtube videolarını bir Windows PC ye indirmek için 4K Video Downloader indirip yükleyerek işe başlayabilirsiniz. Bu çok yönlü yazılım tamamen ücretsizdir.

İlginizi Çekebilir: Akilli Pc Toplama Sihirbazi

2. Video URL’sini kopyalayıp yapıştırın

Web tarayıcınızdan Youtube ye girin. İndirmek istediğiniz videoyu bulun ve URL adresini kopyalayın. Sonda 4K Video Downloader a geri dönün ve URL yi yapıştırın. Daha sonra indirme işleminiz başlayacaktır.

3.YouTube Premium ile videoları indirin

Eğer Youtube Premium aboneliğiniz varsa, üçüncü taraf yazılımı olmadan çevrimdışı olarak izlenebilecek videoları indirme olanağı da dahil olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kolaylıkla video indirmek için elbetteki biz size Youtube Premium u öneriyoruz.

BAKINIZ: YouTube Fashion Nedir? Nasıl Kullanılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz