Yükselen Burç Nedir?

Yükselen burç, doğduğunuz gün doğduğunuz anda doğudan yükselen yıldız grubudur. Yükselen burç en az kişinin kendi burcu kadar önemli olup, hayatında ve alacağı kararlar üzerinde etkisi olan ve adım atmadan önce takip edilmesi gereken değişkenlerdendir.
yükselen burç, yükselen burç nedir, yükselen burç uyumu
Burçların yükselen burçları çoğu kişinin bilmediği bir konudur ancak hesaplanması sanılanın aksine bu denli zor değildir ve yükselen burçların uyumunun bilinmesi ikili ilişkilerde önemli rol oynar. Günümüzde toplumun büyük çoğunluğu kendi burcunu bilirken yükselen burcunu bilmemektedir. Buna rağmen ilişki durumunu veya para, sağlık gibi konularda geleceğini ve atacağı adımları merak edenler burçların durumunu takip ederken, yükselen burçlarını es geçmekte ve kararlarını eksik bir biçimde almaktadırlar. Oysa yükselen burcunuzu da takip ederek daha isabetli kararlar ve beklentiler içerisine girebilirsiniz.
yükselen burç yorumcu, yükselen burç yorumları, yükselen burç tablosu

Burçların Yükselenleri Nedir?

Her burcun bir yükseleni vardır ve bunu elimize kağıt kalem alarak değil de yükselen burç hesaplama araçlarından net bir şekilde öğrenebiliriz.
yükselen burç saatleri, yükselen burç aslan, yükselen burç akrep, yükselen burç bulma 2019

Yükselen Burç Nasıl Öğrenilir?

Yükselen burcunuzu öğrenmek ve burçların yükselenleri nedir sorunuza cevap bulmak için yükselen burç hesaplama aracından öğrenebilirsiniz. Bu araçların hesaplama prensibine göre doğduğunuz yılı ayı ve günü hesaplama aracınıza girmenizin yanında doğduğunuz saati ve dakikayı da eklemeniz gerekmektedir.
yükselen burç terazi, yükselen burç yengeç, yükselen burç başak, yükselen burç ikizler
Normal burcunuz aylara göre değiştiği gibi, yükselen burcunuz da ay yıl ve saat ve dakikaya göre de değişmektedir. Ayrıca yükselen burcunuzu hesaplarken konumun da önemli olduğunu bilerek kendi ülkenizde kullanılan hesaplama araçlarını kullanınız.
yükselen burç oğlak, yükselen burç yay, yükselen burç kova, yükselen burç moyra, yükselen burç boğa

Yükselen Burçların Uyumu

Yükselen burçlara göre; Koç ile Aslan, Boğa ile Başak, İkizler ile Terazi, Yengeç ile Akrep, Aslan ile Yay, Başak ile Oğlak, Terazi ile Kova, Akrep ile Balık, Yay ile Koç, Oğlak ile Boğa, Kova ile İkizler, Balık ile Yengeç burçları arasında yükselen burçların uyumu dikkate alındığında aşk konusunda mükemmel bir uyum vardır.
yükselen burç balık, yükselen burç özellikleri, yükselen burç ay burcu, yükselen burç ay burcu mu
Aşk hayatında başarısız burçları öğrenmek için bu yazımıza, yükselen burçların karakter üzerindeki etkilerini anlamak içinse bu yazımıza bakabilirsiniz.
Burçların yükselenleri nedir sorusunun cevabına göre uyum içinde bir hayat yaşamanız ve burçların yükselen burçları bilindiğinde hayatınıza getireceği değişiklikleri görebilmeniz mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz