Taksitle ya da Faturaya Ek Telefon Alımında Yeni Dönem!

Bilgi teknolojileri, cep telefonlarındaki IMEI sisteminin kapsamının genişletileceğini bildirdi. Artık borcu ödenmeyen cep telefonlarının kara listeye gireceği ve telefonla sağlanan iletişiminde kesileceği açıklandı. Yapılacak bu düzenleme ile faturaya ek ya..

Taksitle ya da Faturaya Ek Telefon Alımında Yeni Dönem!
Son Güncelleme: Whatsapp

Taksitle ya da Faturaya Ek Telefon Alımında Yeni Dönem! | Bilgi teknolojileri, cep telefonlarındaki IMEI sisteminin kapsamının genişletileceğini bildirdi. Artık borcu ödenmeyen cep telefonlarının kara listeye gireceği ve telefonla sağlanan iletişiminde kesileceği açıklandı.

Bilgi teknolojileri, cep telefonlarındaki IMEI sisteminin kapsamının genişletileceğini bildirdi. Artık borcu ödenmeyen cep telefonlarının kara listeye gireceği ve telefonla sağlanan iletişiminde kesileceği açıklandı.

Yapılacak bu düzenleme ile faturaya ek ya da bir mağazadan taksitle alınan telefonun borcu ödenmeden operatör değiştirme alternatifi de olmayacak. Borçlar artık kullanılan telefonların IMEI’lerine kaydedilecek. Bu sistemin yurt dışından getirilen kaçak ürünlere de uygulanacağı ve bu şekilde kaçak satışında önünün kesileceği bildirildi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.