10 Maddede Boğa Burcunu Tanıyalım

Toprak grubundaki boğa burcu insanı, 20 Nisan ve 20 Mayıs tarihleri arasında doğmuştur. Boğa Burcu Belirgin Karakter Özellikleri 1 – Boğa Burcu Uğurlu Rengi Venüs gezegeni tarafından yönetilen boğa burcunun..

10 Maddede Boğa Burcunu Tanıyalım
Son Güncelleme: Whatsapp

Toprak grubundaki boğa burcu insanı, 20 Nisan ve 20 Mayıs tarihleri arasında doğmuştur.

Boğa Burcu Belirgin Karakter Özellikleri

1 – Boğa Burcu Uğurlu Rengi


Venüs gezegeni tarafından yönetilen boğa burcunun en sevdiği renkler pastel ve mavi tonlarıdır. Uğurlu taşı olarak zümrüt taşını seçen boğa burcunun en sevdiği gün de cumadır. Boğa burcu pratik ve güvenilirdir.

2 – Sanat Düşkünlüğü


Sanata ve güzelliğe olan düşkünlüğü ile bilinen boğa burcu duygulara da önem verir. Sanatın her alanına ilgili olmak boğa burcunun özellikleri arasındadır.
İlginizi Çekebilir: 10 Maddede Terazi Burcunu Tanıyalım

3 – Güçlü İradesi


Güçlü bir iradesi ve tahammülü olan boğa burcunun bu özelliği, onun başarılı olmasında büyük rol oynamaktadır.

4 – Boğa Burcu ve Rahatına Düşkün Hali


Boğa burcu rahatının bozulmasına gelemez. Çünkü huzurlu bir yaşam sürmek için çok çaba sarf ederler. Birinin gelip de, bu huzuru bozmaya çalışması, boğa burcunun üzerinde kırmızı mendil etkisi yapacaktır.

5 – Alıngan Ruh Hali


Boğa burcu insanı hızlı karar alamaz ve alınganlardırlar. Bazen hiç olmadık şeylere alınabilirler, o yüzden dikkatli olmakta fayda vardır.

6 – Sakin Ruh Hali

Boğa burcu sessiz ve sakindir, ancak güçlü hareketleriyle bir boğa burcu kolayca ayırt edilebilir. Boğa burcu fazla samimi olmadığı için, girdiği ortamlarda fazla girişken olmaz. Onu ancak bir ikizler burcu ya da koç burcu etkisi altına alarak hareketlerini hızlandıracaktır.

7 – Boğa Burcu Dostluğu 


Boğa burcu insanı ile samimi dost olasıya kadar, sorularınıza vereceği cevaplar kısa ve net olacaktır.

8 – Sinirli Yapısı


Birçok burç boğa burcunun bu özelliğine sinir olsa da, boğa burcunun yapısı böyledir.

9 – Pratik Zekası


Boğa burcu pratik bir yapıya sahiptir. Genellikle işlerini kısa yoldan halletme eğilimi gösterir. Bu da onun rahatlığa olan düşkünlüğünü gösterir.

10 – Boğa Burcu Aşk Hayatı


Boğa burcu karşı cinse ilgi duyduğunu belli etmekte biraz zorlanır. Ancak boğa burcu oldukça sabırlı bir insandır. Boğa burcunun huzur ihtiyacı sebebiyle, ani değişiklikler ve belirsizlikler ilişkilerine zarar verebilir. Boğa burcuyla birlikte olan bir insan kendisine değer verildiğini hisseder ve birlikte dolu dolu yaşayabilirler.
İlginizi Çekebilir: Boğa Burcu Diyet Listesi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.