10 Maddede Oğlak Burcunu Tanıyalım

10 Maddede Oğlak Burcu Özellikleri Toprak grubundaki oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn’dür. 22 Aralık ve 19 Ocak tarihleri arasında doğan oğlak burcunun uğurlu günü cumartesidir. 1 – Uğurlu Rengi Koyu..

10 Maddede Oğlak Burcunu Tanıyalım
Son Güncelleme: Whatsapp

10 Maddede Oğlak Burcu Özellikleri

Toprak grubundaki oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn’dür. 22 Aralık ve 19 Ocak tarihleri arasında doğan oğlak burcunun uğurlu günü cumartesidir.

1 – Uğurlu Rengi


Koyu yeşil ve kahverengi tonlarından hoşlanan oğlak burcunun uğurlu taşı ise karaelmastır.

2 – Balık Burcu Çalışkandır


Çalışkan ve güvenilir yapısıyla oğlak burcu hem iş, hem de arkadaşlık ilişkilerinde başarılı olur.

3 – Kararlı Yapısı


Oğlak burcu insanı, kararlı, istekli, disiplinli, planlı, azimli ve ihtiyatlı bir yapıya sahiptir. Oğlak burcunun olumsuz özellikleri arasında ise; dik başlılık, eğilmezlik, kötümserlik, kuşkuculuk gibi özellikler bulunuyor. Karamsarlık oğlak burcunun özellikleri arasında en dikkat çekenlerdendir.

4 – Lider Yapısı


Satürn tarafından yönetilen oğlak burcu, öncü ve lider bir yapıya sahiptir. Bu yüzden ilişkilerinde genellikle ipler onun elindedir. İkili ilişkilerde karşı taraf oğlak burcunu yönettiğini zannetse de, aslında oğlak onu yönetmektedir. Bunu gizlice yaptığından, her iki taraf da durumundan memnun olacaktır.

5 – Ayrıntıcı Yapısı


Ayrıntılara takılan ve plancı bir yapısı olduğundan, iş hayatında da oldukça başarılıdır. Kendisini yüksek mevkilerde görmek olasıdır. 
İlginizi Çekebilir: Oğlak Burcu Nasıl Diyet Yapmalı? Nelere Dikkat Edilmeli?

6 – Gelenekçi Yapısı


Gelenekçi bir yapıda olması oğlak burcu insanının özellikleri arasında yer almaktadır. Ailesine bağlılık duyduğundan da, aile bağları oldukça kuvvetlidir. Kendisi gibi birini bulduğunda, ona maddi ve manevi açıdan her istediğini vermeye çalışır.

7 – Sadıktır


Oğlak burcu ilişkisine oldukça sadıktır ve tutkulu bir aşık olacaktır. Bu yüzden de karşısındakine tamamen güven verir.

8 – İnatçıdır


Oğlak burcunun en belirgin özelliği ise inatçılığıdır. Oğlak burcuna karşı düşünceyi kabul ettirmek oldukça zor olacaktır. Çünkü kendi düşüncelerinin kesinlikle doğru olduğuna inanır.

9 – Oğlak Burcu Aşk Hayatı


Oğlak burcu aşk hayatında oldukça duygusaldır. Dışarıdan soğuk görünen oğlak burcu, sevdiği insana bütün kalbini açar ve bu yüzden de karşı cinsi her açıdan memnun edebilir.

10 – Oğlak Burcu Evlilik İsteği


Duygular oğlak burcunu yönetmeye başladığında, bunun farkına varır ve isterse buna izin verir. Oğlak burcuyla evlilik çok mutlu ve harika olacaktır.
İlginizi Çekebilir: Koç Burcu Özellikleri ve Aşk Hayatı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.